Предложения


Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Sojos gėrimas natūralus+CA  ALPRO, 1 l
    -25%
    2
    02 €
    2,02 €/л
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Sojos gėrimas natūralus+CA ALPRO, 1 l

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 2,69 €/л

  • Karamelė su įdaru BIM-BOM, 1kg
    3
    19 €
    3,19 €/кг

    Karamelė su įdaru BIM-BOM, 1kg

    4.49 € за кг

    Цена за единицу: 4,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Datulės MEDJOUL, 1 kg
    -40%
    5
    69 €
    5,69 €/кг
    Для лучшей жизни

    Datulės MEDJOUL, 1 kg

    9.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,49 €/кг

  • Ekol. aviž. dribsniai MALSENA ENERGIJA, 400 g
    1
    49 €
    3,72 €/кг
    Органические продукты Для лучшей жизни

    Ekol. aviž. dribsniai MALSENA ENERGIJA, 400 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 5,47 €/кг

  • Juod. alyv. SELECTION be kaul., 345 g / 160 g
    1
    69 €
    10,56 €/кг

    Juod. alyv. SELECTION be kaul., 345 g / 160 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 15,56 €/кг

  • Ekol. ožkos pieno jogurtas CANTERO, 125 g
    -25%
    0
    89 €
    7,12 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. ožkos pieno jogurtas CANTERO, 125 g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 9,52 €/кг

  • Bulguras RIMI, 400 g
    1
    05 €
    2,62 €/кг

    Bulguras RIMI, 400 g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 3,37 €/кг

  • Virtos MAŽYLIŲ dešrelės su kalakut.,210g

    Virtos MAŽYLIŲ dešrelės su kalakut.,210g

    2.35 € за шт.
    Обычная цена: 3,39 €

    Цена за единицу: 11,19 €/кг

  • Ekol. jogurtas su van. DOBILAS, 2,0-3,5%,300g
    -25%
    1
    64 €
    5,47 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. jogurtas su van. DOBILAS, 2,0-3,5%,300g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 7,30 €/кг

  • Pieniškas batonas LIETUVOS KEPĖJAS, 330 g

    Pieniškas batonas LIETUVOS KEPĖJAS, 330 g

    0.79 € за шт.
    Обычная цена: 0,99 €

    Цена за единицу: 2,39 €/кг

  • Gaivusis gėrimas MIRINDA, 330ml
    0
    69 €
    2,09 €/л

    Gaivusis gėrimas MIRINDA, 330ml

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 3,30 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Karštai rūkyta kalakutų krūtinėlė VOILA, 120g

    Karštai rūkyta kalakutų krūtinėlė VOILA, 120g

    2.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,49 €

    Цена за единицу: 18,25 €/кг

  • Pomidorai ROMANTICA RIMI, 1 kl, 700g XXL
    4
    39 €
    6,27 €/кг
    Для лучшей жизни

    Pomidorai ROMANTICA RIMI, 1 kl, 700g XXL

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,84 €/кг

  • Gaz., natūr.miner. vanduo VYTAUTAS, 0,75l,st.
    1
    09 €
    1,45 €/л

    Gaz., natūr.miner. vanduo VYTAUTAS, 0,75l,st.

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 2,25 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Brašk. sk. jog. gėrimas ACTIMEL, 1,5%, 8x100g
    -25%
    3
    74 €
    4,67 €/кг

    Brašk. sk. jog. gėrimas ACTIMEL, 1,5%, 8x100g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,24 €/кг

  • Klasikinis SUSLAVIČIAUS pomid. kečupas, 500g
    1
    79 €
    3,58 €/кг

    Klasikinis SUSLAVIČIAUS pomid. kečupas, 500g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Kvietiniai miltai RIMI, 405 D, 2 kg
    1
    19 €
    0,60 €/кг

    Kvietiniai miltai RIMI, 405 D, 2 kg

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 0,90 €/кг

  • Paštet.katėm.jautiena GOURMET GOLD,85g
    0
    55 €
    6,47 €/кг

    Paštet.katėm.jautiena GOURMET GOLD,85g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,65 €/кг

  • Nat. jogurtas GRAIKIŠKA AMFORA, 2,6 %, 500 g
    -25%
    1
    72 €
    3,44 €/кг

    Nat. jogurtas GRAIKIŠKA AMFORA, 2,6 %, 500 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 4,58 €/кг

  • Daržovės kepti su pr. ir paprika HORTEX, 400g
    1
    49 €
    3,72 €/кг

    Daržovės kepti su pr. ir paprika HORTEX, 400g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 5,47 €/кг

  • Gaz. natūr. miner. vanduo S.PELLEGRINO, 0,5l
    0
    99 €
    1,98 €/л

    Gaz. natūr. miner. vanduo S.PELLEGRINO, 0,5l

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 2,78 €/л

    Депозит за тару: 0,10 €

  • Džiovinti mangai, 500 g
    -40%
    2
    99 €
    5,98 €/кг

    Džiovinti mangai, 500 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

  • Mišinys salotoms ruošti ARIMEX, 150g
    -40%
    1
    91 €
    12,73 €/кг
    Для лучшей жизни

    Mišinys salotoms ruošti ARIMEX, 150g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 21,27 €/кг

  • Pieninis desertas ZOTT ZOTTIS FRUIT MIX, 115g
    -25%
    0
    37 €
    3,22 €/кг

    Pieninis desertas ZOTT ZOTTIS FRUIT MIX, 115g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,26 €/кг

  • Šiukšlių maišai PACLAN Premium 120l,10vnt
    -50%
    2
    99 €
    0,30 €/шт.

    Šiukšlių maišai PACLAN Premium 120l,10vnt

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,60 €/шт.

  • Džiovintos spanguolės RIMI, 200g
    -40%
    2
    15 €
    10,75 €/кг

    Džiovintos spanguolės RIMI, 200g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,95 €/кг

  • Baterijos ENERGIZER POWER LR06 AA, 4 vnt.
    2
    45 €
    0,61 €/шт.

    Baterijos ENERGIZER POWER LR06 AA, 4 vnt.

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 1,02 €/шт.

  • Baterijos ENERGIZER POWER LR03 AAA, 4 vnt.
    2
    45 €
    0,61 €/шт.

    Baterijos ENERGIZER POWER LR03 AAA, 4 vnt.

    4.09 € за шт.

    Цена за единицу: 1,02 €/шт.

  • Želė saldainiai HARIBO GOLDBEARS, 100 g
    0
    93 €
    9,30 €/кг

    Želė saldainiai HARIBO GOLDBEARS, 100 g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 15,50 €/кг

  • Česnakin. vištienos prieskoniai KOTANYI, 30g
    0
    83 €
    27,67 €/кг

    Česnakin. vištienos prieskoniai KOTANYI, 30g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 39,67 €/кг

  • Avinžirniai RIMI PLANET, 400 g
    0
    95 €
    2,37 €/кг
    Для лучшей жизни

    Avinžirniai RIMI PLANET, 400 g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 2,97 €/кг

  • Atlant. silkių filė aliejuje RIMI SMART, 1 kg
    -30%
    2
    23 €
    2,97 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Atlant. silkių filė aliejuje RIMI SMART, 1 kg

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 4,25 €/кг

  • Paštetų rinkinys katėms GOURMET GOLD, 4 X 85g
    2
    99 €
    8,79 €/кг

    Paštetų rinkinys katėms GOURMET GOLD, 4 X 85g

    3.75 € за шт.

    Цена за единицу: 11,03 €/кг

  • Lašiša savo sultyse RIMI, 170 g
    Для лучшей жизни

    Lašiša savo sultyse RIMI, 170 g

    2.09 € за шт.
    Обычная цена: 3,09 €

    Цена за единицу: 17,56 €/кг

  • Tualetinis popierius ZEWA ULTRA SOFT, 8rit.
    -50%
    4
    99 €
    0,62 €/шт.

    Tualetinis popierius ZEWA ULTRA SOFT, 8rit.

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,25 €/шт.

  • Žąsų kepenėlių paštetas NOO, I r., 200 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Žąsų kepenėlių paštetas NOO, I r., 200 g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 2,09 €

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

  • Juoda VILNIAUS duona AUTENTIŠKOS,430g

    Juoda VILNIAUS duona AUTENTIŠKOS,430g

    1.19 € за шт.
    Обычная цена: 1,49 €

    Цена за единицу: 2,77 €/кг

  • Popieriniai rankšluosčiai ZEWA EASY, 120 vnt.
    -50%
    1
    49 €
    0,01 €/шт.

    Popieriniai rankšluosčiai ZEWA EASY, 120 vnt.

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,02 €/шт.

  • Raudonėliai KOTANYI, 12 g
    0
    83 €
    103,75 €/кг

    Raudonėliai KOTANYI, 12 g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 148,75 €/кг

  • Ekol. bat. aviet. ban. ob. HIPP BIO, 23 g
    -30%
    1
    36 €
    59,13 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. bat. aviet. ban. ob. HIPP BIO, 23 g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 84,78 €/кг

Фильтр

Фильтр