Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ekol. ob., ban., mėlyn. tyrelė RŪDOLFS, 110 g
    -30%
    1
    29 €
    11,73 €/kg
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno

    Ekol. ob., ban., mėlyn. tyrelė RŪDOLFS, 110 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,82 €/kg

  • Ekol. kriauš., ban., agr. tyr. RŪDOLFS, 110 g
    -30%
    1
    29 €
    11,73 €/kg
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno

    Ekol. kriauš., ban., agr. tyr. RŪDOLFS, 110 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,82 €/kg

  • Ekol. tyr. ORGANIX su kriauš. aviet. 100 g
    -30%
    1
    60 €
    16,00 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. tyr. ORGANIX su kriauš. aviet. 100 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,90 €/kg

  • Ekol. tyr. ORGANIX su ob. braš. mėl. 100 g
    -30%
    1
    60 €
    16,00 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. tyr. ORGANIX su ob. braš. mėl. 100 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,90 €/kg

  • Magnetų rink. Lauk.Gyvūnai DODO, 15 vnt.

    Magnetų rink. Lauk.Gyvūnai DODO, 15 vnt.

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/vnt.

  • Medvilniniai ausų krapštukai JB, 100 vnt.

    Medvilniniai ausų krapštukai JB, 100 vnt.

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,03 €/vnt.

  • Ekol. mol. tyrelė RŪDOLFS, nuo 4 mėn., 90 g
    -30%
    0
    90 €
    10,00 €/kg
    Ekologiškas Be pieno Be laktozės

    Ekol. mol. tyrelė RŪDOLFS, nuo 4 mėn., 90 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,33 €/kg

  • Sausainiai meškučiai GERBER, 180 g
    -30%
    3
    49 €
    19,39 €/kg

    Sausainiai meškučiai GERBER, 180 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,72 €/kg

  • Sausk.-keln. LOVING TOUCH(5) 12-17kg, 36vnt
    Gera kaina kasdien

    Sausk.-keln. LOVING TOUCH(5) 12-17kg, 36vnt

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,25 €/vnt.

  • Ekol. speltų džiūv. HOLLE, nuo 6 mėn., 200 g
    -30%
    2
    79 €
    13,95 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. speltų džiūv. HOLLE, nuo 6 mėn., 200 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,95 €/kg

  • Sauskelnės PAMPERS PANTS GIANT P. S4, 66 vnt.
    Gera kaina kasdien

    Sauskelnės PAMPERS PANTS GIANT P. S4, 66 vnt.

    18.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,29 €/vnt.

  • Ekol. darž. tyrelė SALLING OKO su višt., 190g
    -30%
    1
    11 €
    5,84 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. darž. tyrelė SALLING OKO su višt., 190g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,37 €/kg

  • Paklotai SLEEPY SENSITIVE, 60 x 90 cm, 10 vnt

    Paklotai SLEEPY SENSITIVE, 60 x 90 cm, 10 vnt

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Sausk.-keln., PAMPERS PREM. 5, 12-17kg,34vnt.
    14
    99 €
    0,44 €/vnt.

    Sausk.-keln., PAMPERS PREM. 5, 12-17kg,34vnt.

    24.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,74 €/vnt.

  • Vaikiškas dantų šepetėlis COLGATE, 3 – 5 m

    Vaikiškas dantų šepetėlis COLGATE, 3 – 5 m

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,89 €/vnt.

  • Piešimo planšetė BO LCD 8021ML

    Piešimo planšetė BO LCD 8021ML

    14.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,59 €/vnt.

  • Konstrukt. MAGNA-TILES MICROMAGS, 244026

    Konstrukt. MAGNA-TILES MICROMAGS, 244026

    29.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,99 €/vnt.

  • Ekol. darž. tyrelė SALLING OKO su višt., 190g
    -30%
    1
    11 €
    5,84 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. darž. tyrelė SALLING OKO su višt., 190g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,37 €/kg

  • Ekol. brok. tyrelė RŪDOLFS, nuo 4 mėn., 90 g
    -30%
    0
    90 €
    10,00 €/kg
    Ekologiškas Be pieno Be laktozės

    Ekol. brok. tyrelė RŪDOLFS, nuo 4 mėn., 90 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,33 €/kg

  • Obuol., bananų tyrė ELFIK, nuo 6 mėn., 100 g
    -30%
    0
    76 €
    7,60 €/kg
    Be pieno Be laktozės

    Obuol., bananų tyrė ELFIK, nuo 6 mėn., 100 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,90 €/kg

  • Sausk. SALLING FRI XXL, 7 d., 17+ kg, 16 vnt.
    6
    39 €
    0,40 €/vnt.

    Sausk. SALLING FRI XXL, 7 d., 17+ kg, 16 vnt.

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/vnt.

  • Mirks. šokl. kamuoliukas su dinozauru, 6,5cm

    Mirks. šokl. kamuoliukas su dinozauru, 6,5cm

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/vnt.

  • Ekol. obuol. kriaušių tyrelė MARMALUZI, 90 g
    -30%
    1
    11 €
    12,33 €/kg
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. obuol. kriaušių tyrelė MARMALUZI, 90 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,67 €/kg

  • Ekol. darž. sriuba HIPP su verš., 6+ m., 190g
    -30%
    2
    02 €
    10,63 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. darž. sriuba HIPP su verš., 6+ m., 190g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,21 €/kg

  • Nat. daržovės RŪDOLFS su žuvimi, nuo 6 mėn.
    -30%
    1
    32 €
    12,00 €/kg
    Sertifikuota pagal MSC žūklės rajonų aplinkos apsaugos standartą

    Nat. daržovės RŪDOLFS su žuvimi, nuo 6 mėn.

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,18 €/kg

  • Ekol. vaisių tyrelė su griet. RŪDOLFS, 110 g
    -30%
    1
    32 €
    12,00 €/kg
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. vaisių tyrelė su griet. RŪDOLFS, 110 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,18 €/kg

  • Drėgnos servet. CLEANIC ECO OAT MILK, 50 vnt

    Drėgnos servet. CLEANIC ECO OAT MILK, 50 vnt

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,04 €/vnt.

  • Vaikų kūno. pr. LYCHEE & WATERM. HFK, 500 ml

    Vaikų kūno. pr. LYCHEE & WATERM. HFK, 500 ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/l

  • Konstr. LEGO Nindzės Cole Automobilis 30723

    Konstr. LEGO Nindzės Cole Automobilis 30723

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Konstruktorius LEGO Gokartas 30719

    Konstruktorius LEGO Gokartas 30719

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Stalo žaidimas CATAN LT

    Stalo žaidimas CATAN LT

    46.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 46,99 €/vnt.

  • Kūdikių praus. ir šamp. SALLING FRI, 250 ml
    1
    99 €
    7,96 €/l

    Kūdikių praus. ir šamp. SALLING FRI, 250 ml

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,96 €/l

  • Sausk. SALLING FRI MAXI, 4 d. 7–18kg, 50 vnt.
    7
    99 €
    0,16 €/vnt.

    Sausk. SALLING FRI MAXI, 4 d. 7–18kg, 50 vnt.

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,20 €/vnt.

  • Pūk. užrašų knyga NEBULOUS STARS, 11455

    Pūk. užrašų knyga NEBULOUS STARS, 11455

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,99 €/vnt.

  • Maišel. panaud. vystykl. BOCIOLAND, 100 vnt.

    Maišel. panaud. vystykl. BOCIOLAND, 100 vnt.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,03 €/vnt.

  • Konstruktorius LEGO POKEMON, 30729

    Konstruktorius LEGO POKEMON, 30729

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Sausk., keln. SN JUNIOR, 11 – 18 kg, 24 vnt.

    Sausk., keln. SN JUNIOR, 11 – 18 kg, 24 vnt.

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,25 €/vnt.

  • Dantų šepetėlis COLGATE HARRY POTTER, 2 vnt.
    2
    19 €
    1,10 €/vnt.

    Dantų šepetėlis COLGATE HARRY POTTER, 2 vnt.

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,00 €/vnt.

  • Ekol. užkandis su mork. SEMPER, 9 mėn., 15 g
    -30%
    1
    39 €
    92,67 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. užkandis su mork. SEMPER, 9 mėn., 15 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 132,67 €/kg

  • Obuol. ir mangų tyrė ELFIK, nuo 5 mėn., 100 g
    -30%
    0
    76 €
    7,60 €/kg
    Be pieno Be laktozės

    Obuol. ir mangų tyrė ELFIK, nuo 5 mėn., 100 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,90 €/kg

Filtrai

Filtrai