Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ekol. glotn. su ob., kr. SALLING EKO, 90 g
    0
    79 €
    8,78 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. glotn. su ob., kr. SALLING EKO, 90 g

    0.94 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,44 €/kg

  • Pieno mišinys APTAMIL 2, 6 mėn, 2 x 200 ml

    Pieno mišinys APTAMIL 2, 6 mėn, 2 x 200 ml

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,22 €/l

  • Mait. pien. miš. NAN OPTIPRO 2, 6 mėn, 800 g

    Mait. pien. miš. NAN OPTIPRO 2, 6 mėn, 800 g

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,99 €/kg

  • Ekol. avižinė košė RŪDOLFS su kr., nuo 4 mėn.
    Ekologiškas Be pieno Be laktozės

    Ekol. avižinė košė RŪDOLFS su kr., nuo 4 mėn.

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,27 €/kg

  • Ekol. košė su mang., pers. SALLING EKO, 120 g
    Ekologiškas

    Ekol. košė su mang., pers. SALLING EKO, 120 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,08 €/kg

  • Ekol. glotn. su ob., ban. SALLING EKO, 90 g
    Ekologiškas

    Ekol. glotn. su ob., ban. SALLING EKO, 90 g

    0.94 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,44 €/kg

  • Sausk. I LOVE ECO MAXI S4 7-17kg,39vnt

    Sausk. I LOVE ECO MAXI S4 7-17kg,39vnt

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,38 €/vnt.

  • Ekol. kukurūzų užkandis SEMPER, 6 mėn., 20 g
    Ekologiškas

    Ekol. kukurūzų užkandis SEMPER, 6 mėn., 20 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,50 €/kg

  • Ožkos pieno miltelių gėrimas KABRITA 3, 800 g

    Ožkos pieno miltelių gėrimas KABRITA 3, 800 g

    48.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 61,24 €/kg

  • Ekol. ban. obuol. kriauš. tyrelė PONN, 110 g
    Ekologiškas

    Ekol. ban. obuol. kriauš. tyrelė PONN, 110 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,09 €/kg

  • Sauskelnės BAMBO 3 4-8 kg, 52 vnt

    Sauskelnės BAMBO 3 4-8 kg, 52 vnt

    23.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,46 €/vnt.

  • Ekol. kriaušių tyrelė PONN, nuo 4 mėn, 100 g
    Ekologiškas

    Ekol. kriaušių tyrelė PONN, nuo 4 mėn, 100 g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,50 €/kg

  • Sausk.keln. PAMPERS JUMBO S7 17+kg 38vnt

    Sausk.keln. PAMPERS JUMBO S7 17+kg 38vnt

    23.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,63 €/vnt.

  • Sauskel LOVING TOUCH JUNIO 11-16kg 44vnt
    Gera kaina kasdien

    Sauskel LOVING TOUCH JUNIO 11-16kg 44vnt

    7.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,18 €/vnt.

  • Ekol. ob. kr. ir pers. tyrelė MARMALUZI, 90 g
    Ekologiškas Be pieno Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. ob. kr. ir pers. tyrelė MARMALUZI, 90 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,67 €/kg

  • Ekol. daržovės RŪDOLFS su lašiša, nuo 6 mėn.
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Ekol. daržovės RŪDOLFS su lašiša, nuo 6 mėn.

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,18 €/kg

  • Ekol. kriaušių ir slyvų tyrelė RŪDOLFS, 110 g
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno

    Ekol. kriaušių ir slyvų tyrelė RŪDOLFS, 110 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,18 €/kg

  • Drėgnos servetėlės PAMPERS SENISTIVE, 52 vnt.

    Drėgnos servetėlės PAMPERS SENISTIVE, 52 vnt.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,06 €/vnt.

  • Drėgn. servetėlės PAMPERS SENSITIVE, 4x52 vnt
    7
    99 €
    0,04 €/vnt.

    Drėgn. servetėlės PAMPERS SENSITIVE, 4x52 vnt

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,05 €/vnt.

  • Dušo želė ir šampūnas NEUTRAL BABY, 250 ml

    Dušo želė ir šampūnas NEUTRAL BABY, 250 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/l

  • Avižų košė su obuol. ir kriauš. MILUPA, 250 g
    Gera kaina kasdien

    Avižų košė su obuol. ir kriauš. MILUPA, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Pilno grūdo košė su braškėmis MILUPA, 250 g
    Gera kaina kasdien

    Pilno grūdo košė su braškėmis MILUPA, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Ekol. užkandis su brašk. ir obuol. PONN, 20 g
    Ekologiškas

    Ekol. užkandis su brašk. ir obuol. PONN, 20 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 89,50 €/kg

  • Drėgnos serv. CLEANIC ECO PURE WATER, 50 vnt

    Drėgnos serv. CLEANIC ECO PURE WATER, 50 vnt

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,04 €/vnt.

  • Ekol. bul. mor. pas. tyrė RŪDOLFS, 6 m. 110 g
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Ekol. bul. mor. pas. tyrė RŪDOLFS, 6 m. 110 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,18 €/kg

  • Konstr. LEGO, Helovino skeletas, 30717

    Konstr. LEGO, Helovino skeletas, 30717

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Sausk.keln. PAMPERS JUM S3 6-11 kg 62vnt

    Sausk.keln. PAMPERS JUM S3 6-11 kg 62vnt

    23.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,39 €/vnt.

  • 3 grūdų košė su uogomis MILUPA, 6 mėn, 225 g
    Gera kaina kasdien

    3 grūdų košė su uogomis MILUPA, 6 mėn, 225 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,73 €/kg

  • Sausk.keln PAMPERS PR.PAN S6 15+kg 31vnt
    14
    99 €
    0,48 €/vnt.

    Sausk.keln PAMPERS PR.PAN S6 15+kg 31vnt

    24.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,81 €/vnt.

  • Ekol. mangų, ban., svar. tyr. RŪDOLFS, 110 g
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno

    Ekol. mangų, ban., svar. tyr. RŪDOLFS, 110 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,82 €/kg

  • Kūdik. pakl. KINDII PURE&SOFT, 10 vnt

    Kūdik. pakl. KINDII PURE&SOFT, 10 vnt

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,32 €/vnt.

  • Drėgnos servetėlės SLEEPY AQUA CARE, 50 vnt

    Drėgnos servetėlės SLEEPY AQUA CARE, 50 vnt

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,05 €/vnt.

  • Ekol. abr. ban. mol. tyrė RŪDOLFS, 6 m. 110 g
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Ekol. abr. ban. mol. tyrė RŪDOLFS, 6 m. 110 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,18 €/kg

  • Plastilinas PLAY DOH G0512, 4 vnt.
    -40%
    3
    59 €
    3,59 €/vnt.

    Plastilinas PLAY DOH G0512, 4 vnt.

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Kūdikių servetėlės PAMPERS WATER, 60 vnt.

    Kūdikių servetėlės PAMPERS WATER, 60 vnt.

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,06 €/vnt.

  • Ekol. košė su man., mol. SALLING EKO, 120 g
    0
    89 €
    7,42 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. košė su man., mol. SALLING EKO, 120 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,08 €/kg

  • Žaisl.Marvel DC herojaus GOO JIT ZU 4103
    -40%
    14
    39 €
    14,39 €/vnt.

    Žaisl.Marvel DC herojaus GOO JIT ZU 4103

    23.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,99 €/vnt.

  • Ožkos pieno mišinys KABRITA 2, 800 g

    Ožkos pieno mišinys KABRITA 2, 800 g

    48.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 61,24 €/kg

  • Ekologiški sausainiai HIPP BIO, 6 mėn, 180 g
    2
    85 €
    15,83 €/kg
    Ekologiškas

    Ekologiški sausainiai HIPP BIO, 6 mėn, 180 g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,72 €/kg

  • Ekol. užkandis su mang. ir banan. PONN, 20 g
    Ekologiškas

    Ekol. užkandis su mang. ir banan. PONN, 20 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 89,50 €/kg

Filtrai

Filtrai