Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kokoso skonio stevijos lašai LOCCO, 50 ml

    Kokoso skonio stevijos lašai LOCCO, 50 ml

    8.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 165,80 €/l

  • Batonėlis DOUBLE COCO FIZI su sald., 40 g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Batonėlis DOUBLE COCO FIZI su sald., 40 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,25 €/kg

  • Sezamo sėklų aliejus LA TOURANGELLE, 250 ml

    Sezamo sėklų aliejus LA TOURANGELLE, 250 ml

    8.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,16 €/l

  • Ekol. braškių sk. riešutų kremas BETTR, 250 g
    Ekologiškas

    Ekol. braškių sk. riešutų kremas BETTR, 250 g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,96 €/kg

  • Saus. pusryčių rut. mišinys DEAR BABY, 150 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Saus. pusryčių rut. mišinys DEAR BABY, 150 g

    3.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,67 €/kg

  • Ekol. makaronai SAVANA PASTA NATURA, 250 g
    Tinka veganams Ekologiškas Be glitimo Tinka vegetarams

    Ekol. makaronai SAVANA PASTA NATURA, 250 g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,80 €/kg

  • Ekol. kukur., ryžių miltų lazanija PN, 250 g
    Tinka veganams Ekologiškas Be glitimo Tinka vegetarams

    Ekol. kukur., ryžių miltų lazanija PN, 250 g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,40 €/kg

Filtrai

Filtrai