Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Pelėsinis sūris VILVI MEMEL, 50 %, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pelėsinis sūris VILVI MEMEL, 50 %, 100 g

    1.69 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,29 €

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Lyd. sūris su pelės. VILVI MEMEL, 40 %, 140 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lyd. sūris su pelės. VILVI MEMEL, 40 %, 140 g

    1.69 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,45 €

    Kaina už vienetą: 12,07 €/kg

  • Lydyt. sūris su trumais MEMEL BLUE, 40%, 140g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lydyt. sūris su trumais MEMEL BLUE, 40%, 140g

    1.69 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,45 €

    Kaina už vienetą: 12,07 €/kg

  • Smulk. pelės. sūris MEMEL BLUE, 50 %, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Smulk. pelės. sūris MEMEL BLUE, 50 %, 100 g

    Šiuo metu prekės nėra

Filtrai

Filtrai