Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Virta DAKTARIŠKA dešra RUMŠIŠKIŲ, a.r., 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta DAKTARIŠKA dešra RUMŠIŠKIŲ, a.r., 300 g

    1.89 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,99 €

    Kaina už vienetą: 6,30 €/kg

  • Virt. KLASIKINĖS dešrel. RUMŠIŠK., a.r., 260g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virt. KLASIKINĖS dešrel. RUMŠIŠK., a.r., 260g

    1.69 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,99 €

    Kaina už vienetą: 6,50 €/kg

  • K. r. KLASIKINĖS dešrelės RUMŠIŠK., a.r. 380g
    Pagaminta Lietuvoje

    K. r. KLASIKINĖS dešrelės RUMŠIŠK., a.r. 380g

    2.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,99 €

    Kaina už vienetą: 7,87 €/kg

Filtrai

Filtrai