Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Sūd. atlant. lašišų filė RIMI MARE,100g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sūd. atlant. lašišų filė RIMI MARE,100g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,90 €/kg

  • Š. rūk. pjaust. atl. lašišos filė RIMI, 100 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Š. rūk. pjaust. atl. lašišos filė RIMI, 100 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,90 €/kg

  • Šalt. rūk. laš.filė su krapais RIMI Mare,100g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Šalt. rūk. laš.filė su krapais RIMI Mare,100g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,90 €/kg

  • Šal. krevetės be kiauto RIMI,MSC,250/300,180g
    3
    19 €
    17,72 €/kg
    Sertifikuota pagal MSC žūklės rajonų aplinkos apsaugos standartą Rinkis sveikiau

    Šal. krevetės be kiauto RIMI,MSC,250/300,180g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,06 €/kg

  • Šal. ilgapel. tuno keps. RIMI MARE MSC, 250 g
    Sertifikuota pagal MSC žūklės rajonų aplinkos apsaugos standartą

    Šal. ilgapel. tuno keps. RIMI MARE MSC, 250 g

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,56 €/kg

  • Dryž. krevetės sūr. RIMI MARE MSC 180g/100g
    Sertifikuota pagal MSC žūklės rajonų aplinkos apsaugos standartą

    Dryž. krevetės sūr. RIMI MARE MSC 180g/100g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,90 €/kg

  • Šald. krevetės TORPEDO RIMI MARE ASC, 200 g
    ASC sertifikuotos užaugintos jūros gėrybės

    Šald. krevetės TORPEDO RIMI MARE ASC, 200 g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,45 €/kg

  • Dryž. krevetės sūr. RIMI MARE MSC 400g/170g
    Sertifikuota pagal MSC žūklės rajonų aplinkos apsaugos standartą

    Dryž. krevetės sūr. RIMI MARE MSC 400g/170g

    6.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 40,53 €/kg

  • Sūd. atlantinių lašišų filė RIMI MARE, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūd. atlantinių lašišų filė RIMI MARE, 300 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,30 €/kg

  • Smulk. amer. polako masė RIMI MARE , 450 g

    Smulk. amer. polako masė RIMI MARE , 450 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,09 €/kg

  • Jūros gėrybių rinkinys RIMI MARE, 400 g

    Jūros gėrybių rinkinys RIMI MARE, 400 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,97 €/kg

  • Krevet. RIMI MARE virt. su kiaut. 60/70, 300g
    Naujiena ASC sertifikuotos užaugintos jūros gėrybės Pagaminta Lietuvoje

    Krevet. RIMI MARE virt. su kiaut. 60/70, 300g

    Šiuo metu prekės nėra

  • Afrik.  šamo plėšiko filė, smulk. 350 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Afrik. šamo plėšiko filė, smulk. 350 g

    Šiuo metu prekės nėra

  • Sūdyta silkių filė aliejuje RIMI 240G/192G
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūdyta silkių filė aliejuje RIMI 240G/192G

    Šiuo metu prekės nėra

  • Afrikinio šamo plėšiko filė RIMI MARE, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Afrikinio šamo plėšiko filė RIMI MARE, 200 g

    Šiuo metu prekės nėra

Filtrai

Filtrai