Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ravioliai su rikotos sūriu, špin.,RANA,  250g

    Ravioliai su rikotos sūriu, špin.,RANA, 250g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,96 €/kg

  • Koldūnai su dž.kumpio ir sūrio įd.RANA,  250g

    Koldūnai su dž.kumpio ir sūrio įd.RANA,  250g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,96 €/kg

  • Ravioliai su  sūrio įdaru RANA, 250 g

    Ravioliai su  sūrio įdaru RANA, 250 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,96 €/kg

  • Bulvių virt. GNOCCHI HAM & MOZZARELLA, 280 g

    Bulvių virt. GNOCCHI HAM & MOZZARELLA, 280 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,32 €/kg

Filtrai

Filtrai