Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Plėšomos sūrio lazdelės MIAU, 40% rieb., 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Plėšomos sūrio lazdelės MIAU, 40% rieb., 100g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,90 €/kg

  • Ekol. varškytė su žemuogėmis MIAU, 6 %, 100 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. varškytė su žemuogėmis MIAU, 6 %, 100 g

    0.89 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,09 €

    Kaina už vienetą: 8,90 €/kg

  • Jogurtas su vanile ir saldain. MIAU,5,5%,130g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas su vanile ir saldain. MIAU,5,5%,130g

    0.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,39 €

    Kaina už vienetą: 7,62 €/kg

  • Ekol. varškytė su bananais MIAU, 6 %, 100 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. varškytė su bananais MIAU, 6 %, 100 g

    0.89 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,09 €

    Kaina už vienetą: 8,90 €/kg

  • Steril. braš. pieno gėrimas MIAU, 2,3%, 0,45l
    Pagaminta Lietuvoje

    Steril. braš. pieno gėrimas MIAU, 2,3%, 0,45l

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/l

  • Steril. šok. pieno gėrimas MIAU, 2,3%, 0,45l
    Pagaminta Lietuvoje

    Steril. šok. pieno gėrimas MIAU, 2,3%, 0,45l

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/l

  • Jogurtas su vanile ir tr. rut. MIAU, 5 %,125g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas su vanile ir tr. rut. MIAU, 5 %,125g

    0.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,39 €

    Kaina už vienetą: 7,92 €/kg

  • Ekologiška varškytė su vanile MIAU, 6 %, 100g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiška varškytė su vanile MIAU, 6 %, 100g

    0.89 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,09 €

    Kaina už vienetą: 8,90 €/kg

  • Steril. ban. pieno gėrimas MIAU, 2,3%, 0,45l
    Pagaminta Lietuvoje

    Steril. ban. pieno gėrimas MIAU, 2,3%, 0,45l

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/l

  • Ekol. varškytė MIAU su mėlyn., 6,0 %, 100 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. varškytė MIAU su mėlyn., 6,0 %, 100 g

    0.89 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,09 €

    Kaina už vienetą: 8,90 €/kg

  • Steril. mėlynių sk. pieno gėrimas MIAU, 450ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Steril. mėlynių sk. pieno gėrimas MIAU, 450ml

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/l

  • Sūrio lazdelės MIAU, 40 % rieb. s. m., 270 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūrio lazdelės MIAU, 40 % rieb. s. m., 270 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,48 €/kg

  • Jogur. MIAU BUBBLE TEA su brašk. 3,0 %, 140 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogur. MIAU BUBBLE TEA su brašk. 3,0 %, 140 g

    0.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,39 €

    Kaina už vienetą: 7,07 €/kg

  • Jogurto gėrimas MIAU su brašk., 1,4 %, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurto gėrimas MIAU su brašk., 1,4 %, 500 g

    1.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,29 €

    Kaina už vienetą: 3,18 €/kg

  • Sūrio lazdelės MIAU, 40 % rieb. s. m., 90 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūrio lazdelės MIAU, 40 % rieb. s. m., 90 g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,22 €/kg

  • Vanilinis pieno gėrimas MIAU, 450 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Vanilinis pieno gėrimas MIAU, 450 ml

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/l

  • Karamelinis pieno gėrimas TOFFEE MIAU, 450 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Karamelinis pieno gėrimas TOFFEE MIAU, 450 ml

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/l

  • Ekologiškos sūrio lazdelės MIAU, 270 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiškos sūrio lazdelės MIAU, 270 g

    Šiuo metu prekės nėra

  • Jogurtas MIAU SUNNY CRUNCH, 6,6 %, 125 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas MIAU SUNNY CRUNCH, 6,6 %, 125 g

    Šiuo metu prekės nėra

  • Jogurto gėrimas MIAU su miško uog. 1,3%, 500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurto gėrimas MIAU su miško uog. 1,3%, 500g

    Šiuo metu prekės nėra

Filtrai

Filtrai