Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kokosų skonio baltyminis batonėlis ME2U, 60 g

    Kokosų skonio baltyminis batonėlis ME2U, 60 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,17 €/kg

  • Javainių batonėlis ME2U NUTS&LINSEED, 45 g
    Be pieno

    Javainių batonėlis ME2U NUTS&LINSEED, 45 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,78 €/kg

  • Javain. batonėl. ME2U BANANA&STRAWBERRY, 45 g
    Be pieno

    Javain. batonėl. ME2U BANANA&STRAWBERRY, 45 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,78 €/kg

  • Javainių batonėlis ME2U COCONUT, 45 g
    Be pieno

    Javainių batonėlis ME2U COCONUT, 45 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,78 €/kg

  • Lešių užkandis ME2U griet. ir svog. sk., 65 g
    1
    39 €
    21,38 €/kg

    Lešių užkandis ME2U griet. ir svog. sk., 65 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,62 €/kg

  • Šokolado skonio baltyminis batonėlis ME2U,60g

    Šokolado skonio baltyminis batonėlis ME2U,60g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,83 €/kg

  • Lęšių užkandis ME2U su jūros druska, 65 g
    1
    39 €
    21,38 €/kg

    Lęšių užkandis ME2U su jūros druska, 65 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,62 €/kg

  • Baltyminis batonėlis su saldikliais ME2U,60g

    Baltyminis batonėlis su saldikliais ME2U,60g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,83 €/kg

  • Šokolado skonio baltyminis vaflis ME2U 40 g

    Šokolado skonio baltyminis vaflis ME2U 40 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,75 €/kg

  • En. gėrimas su sald. RASPBERRIES ME2U, 330 ml
    0
    99 €
    3,00 €/l

    En. gėrimas su sald. RASPBERRIES ME2U, 330 ml

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,52 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • En. gėrimas su sald. BCAA MANGO ME2U, 330 ml
    0
    99 €
    3,00 €/l

    En. gėrimas su sald. BCAA MANGO ME2U, 330 ml

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,52 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Žemės riešutų kremas ME2U SMOOTH, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutų kremas ME2U SMOOTH, 500 g

    Šiuo metu prekės nėra

  • Žemės riešutų kremas ME2U CRUNCHY, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutų kremas ME2U CRUNCHY, 500 g

    Šiuo metu prekės nėra

  • Lęšių užkandis ME2U rūkyto kumpio sk., 65 g

    Lęšių užkandis ME2U rūkyto kumpio sk., 65 g

    Šiuo metu prekės nėra

Filtrai

Filtrai