Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Bulvių traškučiai NATURALS ROSEMARY, 100 g

    Bulvių traškučiai NATURALS ROSEMARY, 100 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Bulv. traškučiai NATURALS SEA SALT&PEPPER,100

    Bulv. traškučiai NATURALS SEA SALT&PEPPER,100

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Bulv. traškučiai NATURALS BALSAMIC VIN., 100g

    Bulv. traškučiai NATURALS BALSAMIC VIN., 100g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Bulvių traškučiai su druska NATURALS, 100g

    Bulvių traškučiai su druska NATURALS, 100g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Bulvių traškučiai NATURALS GARLIC&HERBS, 100g

    Bulvių traškučiai NATURALS GARLIC&HERBS, 100g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Bulvių trašk. griet. sk. LORENZ, 175 g
    2
    29 €
    13,09 €/kg

    Bulvių trašk. griet. sk. LORENZ, 175 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,23 €/kg

  • Bulvių traškuč. paprikos sk. LORENZ, 175 g
    2
    29 €
    13,09 €/kg

    Bulvių traškuč. paprikos sk. LORENZ, 175 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,23 €/kg

  • Bulvių traškučiai LORENZ su druska, 175 g
    2
    29 €
    13,09 €/kg
    Tinka veganams

    Bulvių traškučiai LORENZ su druska, 175 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,23 €/kg

  • Traškučiai CRUNCHIPS X-CUT griet. sk., 130 g
    1
    69 €
    13,00 €/kg

    Traškučiai CRUNCHIPS X-CUT griet. sk., 130 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,15 €/kg

Filtrai

Filtrai