Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Trapučiai su aviečių gabaliukais KUPIEC, 70 g
    2
    19 €
    31,29 €/kg
    Be glitimo Tinka vegetarams

    Trapučiai su aviečių gabaliukais KUPIEC, 70 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,86 €/kg

  • Ryž. trapučiai su m. uogų sk. gl. KUPIEC, 60g
    0
    99 €
    16,50 €/kg

    Ryž. trapučiai su m. uogų sk. gl. KUPIEC, 60g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,50 €/kg

  • Ryž. trapučiai su mango sk. glaz. KUPIEC, 60g
    0
    99 €
    16,50 €/kg

    Ryž. trapučiai su mango sk. glaz. KUPIEC, 60g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,50 €/kg

  • Ryžių trapučiai su jog. glazūra KUPIEC, 60 g
    0
    99 €
    16,50 €/kg

    Ryžių trapučiai su jog. glazūra KUPIEC, 60 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,50 €/kg

Filtrai

Filtrai