Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Smulkiai pjaustyti pomidorai ICA, 390 g
    Rinkis sveikiau

    Smulkiai pjaustyti pomidorai ICA, 390 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,38 €/kg

  • TERIJAKI padažas ICA ASIA, 300ml

    TERIJAKI padažas ICA ASIA, 300ml

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,97 €/l

  • Vasabių pasta ICA ASIA, 45 g

    Vasabių pasta ICA ASIA, 45 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,78 €/kg

  • Pieninis šokoladas kepimui ICA, 200g

    Pieninis šokoladas kepimui ICA, 200g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,95 €/kg

  • Šokoladas kepimui ICA, 200 g

    Šokoladas kepimui ICA, 200 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,95 €/kg

  • Graikiškos alyvuogės be kaul. ICA, 227g/120g

    Graikiškos alyvuogės be kaul. ICA, 227g/120g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,58 €/kg

  • Keram.keptuvė indukc. viryklei ICA, 20cm

    Keram.keptuvė indukc. viryklei ICA, 20cm

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,99 €/vnt.

  • Makaronai ICA RAMEN, 200 g

    Makaronai ICA RAMEN, 200 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,75 €/kg

  • Nori lakštai ICA ASIA, 14g

    Nori lakštai ICA ASIA, 14g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 120,71 €/kg

  • Keptuvė d28cm ICA keramikos indukcija

    Keptuvė d28cm ICA keramikos indukcija

    34.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,99 €/vnt.

  • Marcipanai ICA, 400g

    Marcipanai ICA, 400g

    Šiuo metu prekės nėra

  • Fasuotos bulvės Floury Rimi, 1,2 kg

    Fasuotos bulvės Floury Rimi, 1,2 kg

    Šiuo metu prekės nėra

  • Fasuotos bulvės kepimui Rimi, 1,2 kg
    Rinkis sveikiau

    Fasuotos bulvės kepimui Rimi, 1,2 kg

    Šiuo metu prekės nėra

  • Alyvuo. KALAMATA su kauliukais ICA, 240g/150g

    Alyvuo. KALAMATA su kauliukais ICA, 240g/150g

    Šiuo metu prekės nėra

Filtrai

Filtrai