Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Juoda duona su saulėgrąžomis JORĖ, 280g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Juoda duona su saulėgrąžomis JORĖ, 280g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,96 €/kg

  • GARDĖSIO sumuštinių duona su kefyru, 450g

    GARDĖSIO sumuštinių duona su kefyru, 450g

    1.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,99 €

    Kaina už vienetą: 3,53 €/kg

  • Saulėgrąžomis pagardinta duona JORĖ, 580g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saulėgrąžomis pagardinta duona JORĖ, 580g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,16 €/kg

  • GARDĖSIO batonas su kefyru ir kalciu, 350g

    GARDĖSIO batonas su kefyru ir kalciu, 350g

    1.11 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,49 €

    Kaina už vienetą: 3,17 €/kg

  • Duona SUMUŠTINIŲ, 500 g
    Gera kaina kasdien

    Duona SUMUŠTINIŲ, 500 g

    1.25 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,59 €

    Kaina už vienetą: 2,50 €/kg

  • Sumuštinukų duona TIP TOP, 240 g
    Gera kaina kasdien

    Sumuštinukų duona TIP TOP, 240 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,79 €/kg

  • Sumuštinių duona SĖKLŲ, 450 g

    Sumuštinių duona SĖKLŲ, 450 g

    1.89 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,39 €

    Kaina už vienetą: 4,20 €/kg

  • Bandelė vaikų svajon. su varšk. GARDĖSIO,130g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Bandelė vaikų svajon. su varšk. GARDĖSIO,130g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,69 €/kg

  • Juoda duona JORĖ, 290g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juoda duona JORĖ, 290g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,83 €/kg

  • Balta duona su sėklomis JORĖ, 280g
    Pagaminta Lietuvoje

    Balta duona su sėklomis JORĖ, 280g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,11 €/kg

  • Bandelės GARDĖSIO su puriu varškės įd., 130 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Bandelės GARDĖSIO su puriu varškės įd., 130 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,77 €/kg

  • SUMUŠTINIŲ duona, 250g

    SUMUŠTINIŲ duona, 250g

    1.19 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,49 €

    Kaina už vienetą: 4,76 €/kg

  • Šviesi SĖKLŲ duona, 400g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviesi SĖKLŲ duona, 400g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/kg

  • Šviesi SĖKLŲ duona be prid. cukraus, 350 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviesi SĖKLŲ duona be prid. cukraus, 350 g

    Šiuo metu prekės nėra

  • GARDĖSIO bandelė su obuoliais, 100 g

    GARDĖSIO bandelė su obuoliais, 100 g

    Šiuo metu prekės nėra

  • GARDĖSIO bandelė su aviečių įdaru, 100 g

    GARDĖSIO bandelė su aviečių įdaru, 100 g

    Šiuo metu prekės nėra

Filtrai

Filtrai