Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Višt. dešrelės SPORTUOJANTIEMS, a. r., 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višt. dešrelės SPORTUOJANTIEMS, a. r., 500 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Broil. filė žolelių ir česn. marinate, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Broil. filė žolelių ir česn. marinate, 500 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,98 €/kg

  • Vid. sparnel. dalis Teriyaki marinate, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vid. sparnel. dalis Teriyaki marinate, 500 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,58 €/kg

  • Vid. sparn. dalis balzam. med. marin., 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vid. sparn. dalis balzam. med. marin., 500 g

    Šiuo metu prekės nėra

Filtrai

Filtrai