Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ekol. raud. pupel. be skysčio ACTIVUS, 150 g
    1
    05 €
    7,00 €/kg
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. raud. pupel. be skysčio ACTIVUS, 150 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,33 €/kg

  • Ekol. juod. pupel. be skysčio ACTIVUS, 150 g
    1
    05 €
    7,00 €/kg
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. juod. pupel. be skysčio ACTIVUS, 150 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,33 €/kg

  • Ekologiški avinžirniai sūryme ACTIVUS, 250 g
    1
    29 €
    5,16 €/kg
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiški avinžirniai sūryme ACTIVUS, 250 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,56 €/kg

  • Aviž. dribsnių košė su aviet. ACTIVUS, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Aviž. dribsnių košė su aviet. ACTIVUS, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Aviž. dribsnių košė su braškėm. ACTIVUS, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Aviž. dribsnių košė su braškėm. ACTIVUS, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Grik. dribsnių košė su vištiena ACTIVUS, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Grik. dribsnių košė su vištiena ACTIVUS, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Kuskusas su čederio sūriu ACTIVUS, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kuskusas su čederio sūriu ACTIVUS, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Ekologiška trijų lęšių sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekologiška trijų lęšių sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Ekol. sviestin. moliūgų sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. sviestin. moliūgų sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Ekol. aštri veg. pupel. sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    35 €
    3,37 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. aštri veg. pupel. sriuba ACTIVUS, 400 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,87 €/kg

  • Ekologiška burokėlių sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    59 €
    3,97 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekologiška burokėlių sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,72 €/kg

  • Avižų ir rugių košė su bananais ACTIVUS, 55 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Avižų ir rugių košė su bananais ACTIVUS, 55 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,27 €/kg

  • Ekol. darž. sriuba MINESTRONE ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. darž. sriuba MINESTRONE ACTIVUS, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Ekologiška aštri kario sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekologiška aštri kario sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Ekol. trinta pievagr. sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. trinta pievagr. sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Ekol. trinta pomidorų sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. trinta pomidorų sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Grikiai su višt., šitak. gryb. ACTIVUS, 250 g
    2
    65 €
    10,60 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Grikiai su višt., šitak. gryb. ACTIVUS, 250 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,16 €/kg

  • Grūdų mišinys su lęšiais ACTIVUS & BV, 250 g
    2
    79 €
    11,16 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Grūdų mišinys su lęšiais ACTIVUS & BV, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Raug. agurkų sriub., jaut. ACTIVUS & BV, 400g
    2
    09 €
    5,22 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Raug. agurkų sriub., jaut. ACTIVUS & BV, 400g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Jautienos troškinys su daržov. ACTIVUS, 280 g
    2
    79 €
    9,96 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jautienos troškinys su daržov. ACTIVUS, 280 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,25 €/kg

  • Ekologiškas grikių patiekalas ACTIVUS, 250 g
    2
    35 €
    9,40 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekologiškas grikių patiekalas ACTIVUS, 250 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,56 €/kg

  • Ek. aviž. košė su mang. kokos. ACTIVUS, 185 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ek. aviž. košė su mang. kokos. ACTIVUS, 185 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,68 €/kg

  • Meksik. daržovių trošk. ACTIVUS & BV, 320 g
    2
    79 €
    8,72 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Meksik. daržovių trošk. ACTIVUS & BV, 320 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,47 €/kg

  • Aviž. dribsnių košė su uogomis ACTIVUS, 60 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Aviž. dribsnių košė su uogomis ACTIVUS, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Aštri pupelių sriuba su jaut. ACTIVUS, 400 g
    2
    09 €
    5,22 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Aštri pupelių sriuba su jaut. ACTIVUS, 400 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Ekologiška trinta morkų sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekologiška trinta morkų sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Ekol. boliv. balandos patiek. ACTIVUS, 250 g
    2
    09 €
    8,36 €/kg
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. boliv. balandos patiek. ACTIVUS, 250 g

    3.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,20 €/kg

  • Makaronų patiekalas ACTIVUS CARBONARA, 227 g
    2
    35 €
    10,35 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronų patiekalas ACTIVUS CARBONARA, 227 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,93 €/kg

  • Ek. avižinė košė su ob. ir cin. ACTIVUS, 185g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ek. avižinė košė su ob. ir cin. ACTIVUS, 185g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,68 €/kg

  • Aviž. dribsnių košė su obuol. ACTIVUS, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Aviž. dribsnių košė su obuol. ACTIVUS, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Ek. aviž. košė su šal. ir abr. ACTIVUS, 185 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ek. aviž. košė su šal. ir abr. ACTIVUS, 185 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,68 €/kg

  • Kiaul. trošk. su perl. kruop. ACTIVUS, 280 g
    2
    49 €
    8,89 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kiaul. trošk. su perl. kruop. ACTIVUS, 280 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,82 €/kg

  • Makaronų patiekalas ACTIVUS BOLOGNESE, 227 g
    2
    35 €
    10,35 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronų patiekalas ACTIVUS BOLOGNESE, 227 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,93 €/kg

  • Avižinė košė ACTIVUS, su mang. ir  kok., 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Avižinė košė ACTIVUS, su mang. ir  kok., 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Baltym.bat.su aviet.ir sald.ACTIVUS, 40g
    Pagaminta Lietuvoje

    Baltym.bat.su aviet.ir sald.ACTIVUS, 40g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,75 €/kg

  • Baltym.bat.su kokos.ir sald.ACTIVUS, 40g
    Pagaminta Lietuvoje

    Baltym.bat.su kokos.ir sald.ACTIVUS, 40g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,75 €/kg

  • Šok. sk. batonėlis  ACTIVUS, su sald., 50 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šok. sk. batonėlis ACTIVUS, su sald., 50 g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,00 €/kg

  • Irisų sk. batonėlis  ACTIVUS, su sald., 50 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Irisų sk. batonėlis ACTIVUS, su sald., 50 g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,00 €/kg

  • Avižinė košė ACTIVUS, su vyš, šal. sėk., 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Avižinė košė ACTIVUS, su vyš, šal. sėk., 60 g

    Šiuo metu prekės nėra

  • Ekol. gelton. kario troškinys ACTIVUS, 283 g
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. gelton. kario troškinys ACTIVUS, 283 g

    Šiuo metu prekės nėra

Filtrai

Filtrai