Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • R. s. vynas MASSERIA PIETROSA, 14 %, 0,75 l
    Pagaminta Italijoje

    R. s. vynas MASSERIA PIETROSA, 14 %, 0,75 l

    24.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,79 €/l

  • Alus TUBORG, 4,6 %, 6 X 0,5 l

    Alus TUBORG, 4,6 %, 6 X 0,5 l

    8.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,80 €/l

    Užstatas už tarą: 0,60 €

  • Šampanas dėž. TAITTINGER BRUT, 12,5 %, 0,75 l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Šampanas dėž. TAITTINGER BRUT, 12,5 %, 0,75 l

    52.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 69,59 €/l

  • Sūrio tortas, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūrio tortas, 1 kg

    11.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 11,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.05 kg 1.05kg

  • Lėlė BARBIE šunelių naujagimių rinkinys

    Lėlė BARBIE šunelių naujagimių rinkinys

    39.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,99 €/vnt.

  • Put. vynas CONTARINI MILESIMATO, 11 %, 0,75 l
    Pagaminta Italijoje

    Put. vynas CONTARINI MILESIMATO, 11 %, 0,75 l

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,65 €/l

  • Aitriosios grūstos paprikos SALDVA, 130 g

    Aitriosios grūstos paprikos SALDVA, 130 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,38 €/kg

  • Česnakai smulkinti SALDVA, 180 g

    Česnakai smulkinti SALDVA, 180 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,72 €/kg

  • Kanapinė druska SALDVA, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kanapinė druska SALDVA, 100 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,90 €/kg

  • Sūd. kiaulių vėdarinės žarnos vakuume, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūd. kiaulių vėdarinės žarnos vakuume, 1 kg

    8.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 8,99 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

  • Ek. b. put. vynas H. BARCELONA, 11,5 %, 0,75l
    Ekologiškas Pagaminta Ispanijoje

    Ek. b. put. vynas H. BARCELONA, 11,5 %, 0,75l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,65 €/l

  • Ek. rož. put. vynas H.BARCELONA, 11,5%, 0,75l
    Ekologiškas Pagaminta Ispanijoje

    Ek. rož. put. vynas H.BARCELONA, 11,5%, 0,75l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,65 €/l

  • Kavos kapsulės LAVAZZA AMM ROSSA, 120 g
    4
    99 €
    0,31 €/vnt.

    Kavos kapsulės LAVAZZA AMM ROSSA, 120 g

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,41 €/vnt.

  • Puodelis BANQUET, 230 ml
    -30%
    0
    90 €
    0,90 €/vnt.

    Puodelis BANQUET, 230 ml

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,29 €/vnt.

  • Pėdkelnės Conte Solo40 Nero 5 40d

    Pėdkelnės Conte Solo40 Nero 5 40d

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,19 €/vnt.

  • Pėdkelnės Conte Active Soft20 Nat 2 20d

    Pėdkelnės Conte Active Soft20 Nat 2 20d

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,79 €/vnt.

  • Pėdkelnės Conte Solo40 Nero 2 40d

    Pėdkelnės Conte Solo40 Nero 2 40d

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,19 €/vnt.

  • Pėdkelnės Conte Active Soft20 Nat 4 20d

    Pėdkelnės Conte Active Soft20 Nat 4 20d

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,79 €/vnt.

  • Pėdkelnės Conte Pois Nero 4 20d

    Pėdkelnės Conte Pois Nero 4 20d

    12.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,49 €/vnt.

  • Pėdkelnės Conte Active Soft20 Nero3 20d

    Pėdkelnės Conte Active Soft20 Nero3 20d

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,79 €/vnt.

Filtrai

Filtrai