Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Gazuotas gaiv. gėrimas JARRITOS GUAVA, 370 ml

    Gazuotas gaiv. gėrimas JARRITOS GUAVA, 370 ml

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,27 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gira VILKMERGĖS TRADICINĖ, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gira VILKMERGĖS TRADICINĖ, 0,5 l

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gazuota gira SMETONIŠKA DUONOS 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuota gira SMETONIŠKA DUONOS 0,568 l

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,62 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Bread Kvass GUBERNIJA Dark Rye 4x0,5l
    2
    99 €
    1,50 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Bread Kvass GUBERNIJA Dark Rye 4x0,5l

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,15 €/l

    Užstatas už tarą: 0,40 €

  • Gėrimas su sald. DANDELION & BURDOCK, 0,275 l

    Gėrimas su sald. DANDELION & BURDOCK, 0,275 l

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gėrimas su saldik. FANTA APPLE CHERRY, 500 ml

    Gėrimas su saldik. FANTA APPLE CHERRY, 500 ml

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gėrimas su sald. SAN BENED. LEMON ZERO, 0,75l

    Gėrimas su sald. SAN BENED. LEMON ZERO, 0,75l

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,00 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ekologiška kombučia THE GUTSY PEACH, 400 ml
    Ekologiškas

    Ekologiška kombučia THE GUTSY PEACH, 400 ml

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,97 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • En. gėrimas su sald. CULT GAME CHANGER, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    En. gėrimas su sald. CULT GAME CHANGER, 0,5 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Knyga MIRTIS BERNARDINŲ SODE
    -40%
    12
    35 €
    12,35 €/vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Knyga MIRTIS BERNARDINŲ SODE

    20.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,59 €/vnt.

  • Pyragas su avietėmis LIETUVOS KEPĖJAS, 450 g

    Pyragas su avietėmis LIETUVOS KEPĖJAS, 450 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,53 €/kg

  • Irisinis tortas LIETUVOS KEPĖJAS, 600 g

    Irisinis tortas LIETUVOS KEPĖJAS, 600 g

    9.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,15 €/kg

  • Padažui sk. puodas NEWILL, 14cm, AW26
    19
    19 €
    19,19 €/vnt.

    Padažui sk. puodas NEWILL, 14cm, AW26

    31.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,99 €/vnt.

  • Vakarienės lėkštė LUMINARC, 25 cm, AW26
    4
    99 €
    4,99 €/vnt.

    Vakarienės lėkštė LUMINARC, 25 cm, AW26

    8.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,29 €/vnt.

  • Saus. kačių ėdalas FELIX DOUBLELY žuv., 270 g

    Saus. kačių ėdalas FELIX DOUBLELY žuv., 270 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,37 €/kg

  • Holografinis origami Vienarag., 4m, AW26

    Holografinis origami Vienarag., 4m, AW26

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,99 €/vnt.

  • Mot. puskojinės ORI CHICK 40d NERO

    Mot. puskojinės ORI CHICK 40d NERO

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,30 €/Pora

  • Broil. filė žolelių ir česn. marinate, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Broil. filė žolelių ir česn. marinate, 500 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,98 €/kg

  • Bulvių traškučiai LORENZ su druska, 175 g
    2
    29 €
    13,09 €/kg
    Tinka veganams

    Bulvių traškučiai LORENZ su druska, 175 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,23 €/kg

  • Lūpų balzamas SENCE THE GOOD RECIPE, 15 ml
    1
    69 €
    112,67 €/l

    Lūpų balzamas SENCE THE GOOD RECIPE, 15 ml

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 166,00 €/l

Filtrai

Filtrai