Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • RANUNCULUS AGRONOM mišinys, AG26

    RANUNCULUS AGRONOM mišinys, AG26

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,79 €/vnt.

  • Marinuotų kopūstų salotos, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Marinuotų kopūstų salotos, 1 kg

    6.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Aštrios morkų salotos, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Aštrios morkų salotos, 300 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,63 €/kg

  • Alus ŠVYTURYS GINTARINIS, 4,6 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus ŠVYTURYS GINTARINIS, 4,6 %, 0,5 l

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šokinėjimo kamuolys Fun Ball Tomas ir Dž

    Šokinėjimo kamuolys Fun Ball Tomas ir Dž

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,99 €/vnt.

  • Greitai paruoš. makaronai OTOKI YEUL, 120 g

    Greitai paruoš. makaronai OTOKI YEUL, 120 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,58 €/kg

  • Gr. paruoš. makaronai OTOKI JIN MILD, 120 g

    Gr. paruoš. makaronai OTOKI JIN MILD, 120 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,58 €/kg

  • Kokteil. su mėlyn. SEMPER YUM., 12 mėn., 120g
    -30%
    1
    81 €
    15,08 €/kg

    Kokteil. su mėlyn. SEMPER YUM., 12 mėn., 120g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,58 €/kg

  • Ekol. ryžių košė HOLLE, nuo 6 mėn., 250 g
    -30%
    3
    21 €
    12,84 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. ryžių košė HOLLE, nuo 6 mėn., 250 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,36 €/kg

  • Ekol. pien. košė su saus. HOLLE, 6 mėn., 250g
    -30%
    3
    49 €
    13,96 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. pien. košė su saus. HOLLE, 6 mėn., 250g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,96 €/kg

  • Ekol. arbata HOLLE, nuo 5 mėn., 20 x 1,5 g
    -30%
    2
    37 €
    79,00 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. arbata HOLLE, nuo 5 mėn., 20 x 1,5 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 113,00 €/kg

  • Daugiagrūd. košė banan. ELFIK, 6 mėn., 110 g
    -30%
    0
    83 €
    7,55 €/kg
    Be pieno Be laktozės

    Daugiagrūd. košė banan. ELFIK, 6 mėn., 110 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,82 €/kg

  • Priesk. mišinys MAGGI tr. sūriui gaminti, 40g
    0
    95 €
    23,75 €/kg

    Priesk. mišinys MAGGI tr. sūriui gaminti, 40g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,75 €/kg

  • Vandens pistoletas I-PLAY, 11 cm, 2 vnt

    Vandens pistoletas I-PLAY, 11 cm, 2 vnt

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,59 €/vnt.

  • Piešimo robotas, AW26

    Piešimo robotas, AW26

    15.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,99 €/vnt.

  • Tulpių svogūnėliai SPRINKLE DIP, AW26
    Pagaminta Lietuvoje

    Tulpių svogūnėliai SPRINKLE DIP, AW26

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Avinžirnių salotos, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Avinžirnių salotos, 1 kg

    9.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • CEZARIO salotos, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    CEZARIO salotos, 1 kg

    10.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 10,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Sušiai su kepta vištiena, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sušiai su kepta vištiena, 200 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,95 €/kg

  • Knyga JUNK SKAIČIUKUS (S)
    -40%
    2
    57 €
    2,57 €/vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Knyga JUNK SKAIČIUKUS (S)

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,29 €/vnt.

Filtrai

Filtrai