Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kept. sald. pieno sūris su šon. GSŪRIS, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kept. sald. pieno sūris su šon. GSŪRIS, 1 kg

    18.89 € už kg

    Kaina už vienetą: 18,89 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Manų kruopų makaronai DALLA COSTA, 500 g

    Manų kruopų makaronai DALLA COSTA, 500 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,98 €/kg

  • Šunų ėdalas NUTRIBALANCE SEL., jaut., 400 g

    Šunų ėdalas NUTRIBALANCE SEL., jaut., 400 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,22 €/kg

  • Šunų ėdalas NUTRIBALANCE SEL., ėriena, 400 g

    Šunų ėdalas NUTRIBALANCE SEL., ėriena, 400 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,22 €/kg

  • Kavos kap. AROMA GOLD ESPRESSO INTENSO, 128 g

    Kavos kap. AROMA GOLD ESPRESSO INTENSO, 128 g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/vnt.

  • BBQ padažas SANTA MARIA SWEET & SPICY, 335 g

    BBQ padažas SANTA MARIA SWEET & SPICY, 335 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,81 €/kg

  • BBQ padažas SM GARLIC & BLACK PEPPER, 280 g

    BBQ padažas SM GARLIC & BLACK PEPPER, 280 g

    4.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,18 €/kg

  • Džiūvėsėliai PIENIŠKI JDC, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Džiūvėsėliai PIENIŠKI JDC, 200 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,45 €/kg

  • Kreminis sūris TINE su krapais, 65 %, 125 g

    Kreminis sūris TINE su krapais, 65 %, 125 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,92 €/kg

  • Tekila SIERRA TEQUILA BLANCO, 35 %, 0,5 l

    Tekila SIERRA TEQUILA BLANCO, 35 %, 0,5 l

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,98 €/l

  • Pelėsinis ožkų pieno sūris EL PASTOR, 140 g

    Pelėsinis ožkų pieno sūris EL PASTOR, 140 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,50 €/kg

  • Makaronai NOODZIE CHICKEN & CHEESE, 120 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai NOODZIE CHICKEN & CHEESE, 120 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,58 €/kg

  • Spalv. kn. MANO PIRMI /KELIOS RŪŠYS/
    -40%
    2
    09 €
    2,09 €/vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Spalv. kn. MANO PIRMI /KELIOS RŪŠYS/

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,49 €/vnt.

  • Spalv. kn. MANO PIRM. PAMOK. MOK. RAŠYTI
    -40%
    2
    69 €
    2,69 €/vnt.

    Spalv. kn. MANO PIRM. PAMOK. MOK. RAŠYTI

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,49 €/vnt.

  • Miltų mišinys namin. blyn. CITY TASTE, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltų mišinys namin. blyn. CITY TASTE, 400 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,47 €/kg

  • Eko. gaz. arbatos gėrimas MAYA VITALITY
    Ekologiškas

    Eko. gaz. arbatos gėrimas MAYA VITALITY

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kv. granulės LENOR GOLD ORCHID., 41 sk. 495 g

    Kv. granulės LENOR GOLD ORCHID., 41 sk. 495 g

    15.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,30 €/kg

  • Padažas su krapais ir citrin. FELIX, 335 ml

    Padažas su krapais ir citrin. FELIX, 335 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,34 €/kg

  • Garstyčios FELIX ORIGINAL, 360 g

    Garstyčios FELIX ORIGINAL, 360 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,31 €/kg

  • Traš. kar. saus. kremas LOTUS BISCOFF, 380 g

    Traš. kar. saus. kremas LOTUS BISCOFF, 380 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,76 €/kg

Filtrai

Filtrai