Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Rinkinys prie alaus, 550 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Rinkinys prie alaus, 550 g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,35 €/kg

  • Mar. česnakai su žolelėm. RIMI, 230 g / 140 g

    Mar. česnakai su žolelėm. RIMI, 230 g / 140 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,50 €/kg

  • Dulkių semtuvėlis Clerit
    -50%
    1
    09 €
    1,09 €/vnt.

    Dulkių semtuvėlis Clerit

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,19 €/vnt.

  • Kilimų dėmių valiklis DR.BECKMANN, 650 ml

    Kilimų dėmių valiklis DR.BECKMANN, 650 ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,29 €/l

  • Priklijuojami kabliukai, 3 x 8 cm, 3 vnt
    -50%
    1
    74 €
    0,58 €/vnt.

    Priklijuojami kabliukai, 3 x 8 cm, 3 vnt

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,16 €/vnt.

  • HENRY WESTONS sidras VINTAGE ROSE, 5,5%, 0,5l

    HENRY WESTONS sidras VINTAGE ROSE, 5,5%, 0,5l

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Avieč. sk. nealk. kokteilis VE FASSBRAUSE 0,5
    Pagaminta Lietuvoje

    Avieč. sk. nealk. kokteilis VE FASSBRAUSE 0,5

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Pers. sk. nealk. kokteilis VE FASSBRAUSE 0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Pers. sk. nealk. kokteilis VE FASSBRAUSE 0,5l

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Natūralus sidras BEMBEL-WITH-CARE, 6 %, 0,5 l

    Natūralus sidras BEMBEL-WITH-CARE, 6 %, 0,5 l

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Auksinis sidras BEMBEL-WITH-CARE,  5 %, 0,5 l

    Auksinis sidras BEMBEL-WITH-CARE, 5 %, 0,5 l

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alus GENYS KALIFORNIKACIJA, 4,5 %, 0,44 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus GENYS KALIFORNIKACIJA, 4,5 %, 0,44 l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,66 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alus GENYS ITALIAN STYLE SOUR ALE,4,5%,0,44l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus GENYS ITALIAN STYLE SOUR ALE,4,5%,0,44l

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,16 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alus GENYS ŠEŠTAS MĖNUO su aviet.,3,5%,0,44l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus GENYS ŠEŠTAS MĖNUO su aviet.,3,5%,0,44l

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,16 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alus PAUWEL KWAK, 8,4 %, 0,33 l

    Alus PAUWEL KWAK, 8,4 %, 0,33 l

    3.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,06 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sidras BLACKTHORN DRY, 5 %, 0,5 l, skardinė

    Sidras BLACKTHORN DRY, 5 %, 0,5 l, skardinė

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Spanguolių skonio sidras VILKMERGĖS,5,4%,0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Spanguolių skonio sidras VILKMERGĖS,5,4%,0,5l

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alus VILKMERGĖS BALTAS, 5,2 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus VILKMERGĖS BALTAS, 5,2 %, 0,568 l

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,15 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Balt.saus.vyn.BARONE MONTALTO PINOT GRIGIO,3l
    Pagaminta Italijoje

    Balt.saus.vyn.BARONE MONTALTO PINOT GRIGIO,3l

    29.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,00 €/l

  • Likeris VANA TALLINN MARZIPAN CREAM,16%,0,5l

    Likeris VANA TALLINN MARZIPAN CREAM,16%,0,5l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,98 €/l

  • Pusiau sald.granatų vynas VEDI-ALCO,12%,0,75l
    Pagaminta Armėnijoje

    Pusiau sald.granatų vynas VEDI-ALCO,12%,0,75l

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,99 €/l

Filtrai

Filtrai