Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Indapl. tabletės SOMAT EXELL.  4IN1, 60 vnt

    Indapl. tabletės SOMAT EXELL. 4IN1, 60 vnt

    31.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/vnt.

  • Vienkart. skustuvai moterims ALMEDA, 10 vnt
    3
    19 €
    0,32 €/vnt.

    Vienkart. skustuvai moterims ALMEDA, 10 vnt

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,40 €/vnt.

  • Šaldyti žuvų piršteliai NORTHLAND, 900 g
    -40%
    2
    33 €
    2,59 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Šaldyti žuvų piršteliai NORTHLAND, 900 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,32 €/kg

  • Dantų šepetėlis vaikams ORAL-B JUNIOR, 6+metų

    Dantų šepetėlis vaikams ORAL-B JUNIOR, 6+metų

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,29 €/vnt.

  • Degtinė BELOFF 40%, 0,2 l

    Degtinė BELOFF 40%, 0,2 l

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,95 €/l

  • Lavašas su rūkyta lašiša RIMI EXPRESS, 210 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lavašas su rūkyta lašiša RIMI EXPRESS, 210 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,62 €/kg

  • Kiaul. šon. pjaus. česn. mar. Rimi 400 g

    Kiaul. šon. pjaus. česn. mar. Rimi 400 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Višč.broil.šlaun.mėsa Rimi žol.mar.850 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višč.broil.šlaun.mėsa Rimi žol.mar.850 g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,64 €/kg

  • Kiaul. sprand. keps. kef. mar. RIMI, 500 g

    Kiaul. sprand. keps. kef. mar. RIMI, 500 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,98 €/kg

  • Šviežiai supjaustyti kiviai 250g

    Šviežiai supjaustyti kiviai 250g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Tamsaus šokolado asorti LAIMA Lietuva, 360g

    Tamsaus šokolado asorti LAIMA Lietuva, 360g

    8.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,42 €/kg

  • Šviesusis alus FORTAS Ekstra, 5%, 1l
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviesusis alus FORTAS Ekstra, 5%, 1l

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,35 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Degtinė LITHUANIAN VODKA ORIGINALI,40%,0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Degtinė LITHUANIAN VODKA ORIGINALI,40%,0,5l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,98 €/l

  • Sauskeln.PAMPERS PC VP (4) 9-14kg, 52vnt
    17
    59 €
    0,34 €/vnt.

    Sauskeln.PAMPERS PC VP (4) 9-14kg, 52vnt

    23.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,45 €/vnt.

  • Sausk. PAMPERS PREMIUM, 3, 6 - 10 kg, 60 vnt.
    17
    59 €
    0,29 €/vnt.

    Sausk. PAMPERS PREMIUM, 3, 6 - 10 kg, 60 vnt.

    23.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,39 €/vnt.

  • Ž. citr. gėrimas ELMENHORSTER MOJITO, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Ž. citr. gėrimas ELMENHORSTER MOJITO, 1 l

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,39 €/l

  • Gaz.apels.sk.gaiv. gėrimas, FANTA ORANGE, 1,5
    Gera kaina kasdien

    Gaz.apels.sk.gaiv. gėrimas, FANTA ORANGE, 1,5

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,66 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šokol. saldainiai RIGA BLACK BALSAM, 420g

    Šokol. saldainiai RIGA BLACK BALSAM, 420g

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,17 €/kg

  • Balt. p. s. vynas GRAN CAST. CH., 11%, 0,75 l
    Pagaminta Ispanijoje

    Balt. p. s. vynas GRAN CAST. CH., 11%, 0,75 l

    9.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,79 €/l

  • Trauktinė STUMBRO STARKA, 43%, 0,2l
    Pagaminta Lietuvoje

    Trauktinė STUMBRO STARKA, 43%, 0,2l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,95 €/l

Filtrai

Filtrai