Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ekol. pien. košė su ban. HOLLE, 6 mėn., 250 g
    -30%
    3
    49 €
    13,96 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. pien. košė su ban. HOLLE, 6 mėn., 250 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,96 €/kg

  • Daugiagr. košė ir persik. ELFIK, 6 mėn., 110g
    -30%
    0
    83 €
    7,55 €/kg
    Be pieno Be laktozės

    Daugiagr. košė ir persik. ELFIK, 6 mėn., 110g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,82 €/kg

  • Tulpių svogūnėliai ICE CREAM, AW26
    Pagaminta Lietuvoje

    Tulpių svogūnėliai ICE CREAM, AW26

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Tulpių svogūnėliai SNOW CRYSTAL, AW26
    Pagaminta Lietuvoje

    Tulpių svogūnėliai SNOW CRYSTAL, AW26

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Darž. salotos su saldžiarūgščiu padažu, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Darž. salotos su saldžiarūgščiu padažu, 200 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,95 €/kg

  • Darž. salotos su saldžiarūgščiu padažu, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Darž. salotos su saldžiarūgščiu padažu, 1 kg

    5.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 5,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Alus ŠVYTURYS GINTARINIS, 4,6 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus ŠVYTURYS GINTARINIS, 4,6 %, 0,5 l

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gira VILKMERGĖS TRADICINĖ, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gira VILKMERGĖS TRADICINĖ, 0,5 l

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • En. gėrim. su sald. L. PUNCH PINEAPPLE, 330ml

    En. gėrim. su sald. L. PUNCH PINEAPPLE, 330ml

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,91 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gazuota gira SMETONIŠKA DUONOS, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuota gira SMETONIŠKA DUONOS, 1,5 l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,33 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gazuotas gaivusis gėrimas KAZBEGI PEAR, 1 l

    Gazuotas gaivusis gėrimas KAZBEGI PEAR, 1 l

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,59 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Maisto indeliai Keeeper, 1 l, 3 vnt., AW26
    2
    39 €
    0,80 €/vnt.

    Maisto indeliai Keeeper, 1 l, 3 vnt., AW26

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,33 €/vnt.

  • Kruasanas su vanilės įd. VILNIAUS DUONA, 60 g

    Kruasanas su vanilės įd. VILNIAUS DUONA, 60 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,83 €/kg

  • Kruasanas su braškių įd. VILNIAUS DUONA, 60 g

    Kruasanas su braškių įd. VILNIAUS DUONA, 60 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,83 €/kg

  • Keptuvė su dangčiu NEWILL, 24 cm, AW26
    17
    99 €
    17,99 €/vnt.

    Keptuvė su dangčiu NEWILL, 24 cm, AW26

    29.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,99 €/vnt.

  • Keptuvė TEFAL, EMOTION, 28 cm

    Keptuvė TEFAL, EMOTION, 28 cm

    38.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,99 €/vnt.

  • Kempinė VILEDA PRO CLEAN, 3 vnt., AW26
    -50%
    2
    49 €
    0,83 €/vnt.

    Kempinė VILEDA PRO CLEAN, 3 vnt., AW26

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,66 €/vnt.

  • Traš. anak. riešutų kr. FAMILY GARDEN, 180 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Traš. anak. riešutų kr. FAMILY GARDEN, 180 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,72 €/kg

  • Vid. sparnel. dalis Teriyaki marinate, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vid. sparnel. dalis Teriyaki marinate, 500 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,58 €/kg

  • Bulvių traškučiai LORENZ su druska, 175 g
    2
    29 €
    13,09 €/kg
    Tinka veganams

    Bulvių traškučiai LORENZ su druska, 175 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,23 €/kg

Filtrai

Filtrai