Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ekol. alyv., isp. šal. krekeriai ADONIS, 60 g
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. alyv., isp. šal. krekeriai ADONIS, 60 g

    4.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,43 €/kg

  • Veg. sūr. kar. valg. ledai VALSOIA 300g/468ml
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Veg. sūr. kar. valg. ledai VALSOIA 300g/468ml

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,63 €/kg

  • Alk. kok. STUMBRAS VODKA&CITRUS, 5 %, 0,33 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alk. kok. STUMBRAS VODKA&CITRUS, 5 %, 0,33 l

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,33 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Konstr. LEGO, diena vand. parke, 42676

    Konstr. LEGO, diena vand. parke, 42676

    29.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,99 €/vnt.

  • Konstr. LEGO, Lloyd Drakono, 71862

    Konstr. LEGO, Lloyd Drakono, 71862

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/vnt.

  • Alaus kok. PARTY SEX ON THE BEACH, 6 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alaus kok. PARTY SEX ON THE BEACH, 6 %, 1 l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,49 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alk. kok. MG VODKA&PAS. FRUIT, 5,5 %, 0,275 l

    Alk. kok. MG VODKA&PAS. FRUIT, 5,5 %, 0,275 l

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alus ŠVYTURYS ŠVYTURIO, 5,0 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus ŠVYTURYS ŠVYTURIO, 5,0 %, 1 l

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,39 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Folio rašikl. CENTRUM CAPYBARA 12sp.BS26

    Folio rašikl. CENTRUM CAPYBARA 12sp.BS26

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,17 €/vnt.

  • Sidras REKORD. PINEAP. KIWI YUZU, 4,5 %, 0,5l

    Sidras REKORD. PINEAP. KIWI YUZU, 4,5 %, 0,5l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kavos gėr. JACOBS ESPRESSO ORIGINAL, 485 ml
    4
    99 €
    10,29 €/l

    Kavos gėr. JACOBS ESPRESSO ORIGINAL, 485 ml

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,54 €/l

  • Sausk., keln. S.N. MAXI, 7 – 14 kg, 30 vnt.

    Sausk., keln. S.N. MAXI, 7 – 14 kg, 30 vnt.

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,20 €/vnt.

  • Eko. gaz. kombučios gėrimas MOONA, 333 ml
    Ekologiškas

    Eko. gaz. kombučios gėrimas MOONA, 333 ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,48 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Aviečių skonio sirupas RIMI SMART, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Aviečių skonio sirupas RIMI SMART, 1 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

  • Alaus kok. GERAS SKONIS PINEAP. 6,0 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alaus kok. GERAS SKONIS PINEAP. 6,0 %, 1 l

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,89 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Rašiklis KORES K1-F, trikampis, raudonas

    Rašiklis KORES K1-F, trikampis, raudonas

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/vnt.

  • Sp.pieštukai KORES KROMAS, 3 mm, 24 vnt.

    Sp.pieštukai KORES KROMAS, 3 mm, 24 vnt.

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,33 €/vnt.

  • Ek. grik. gėrimas uogų ar. FERMENTFUL, 330 ml
    -25%
    2
    24 €
    6,79 €/l
    Ekologiškas

    Ek. grik. gėrimas uogų ar. FERMENTFUL, 330 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,06 €/l

  • Batonėlis MISSO CURRANT ALMOND, 30 g

    Batonėlis MISSO CURRANT ALMOND, 30 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,00 €/kg

  • Šunims skirta dešra TROPI, su jautiena, 900 g

    Šunims skirta dešra TROPI, su jautiena, 900 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,88 €/kg

Filtrai

Filtrai