Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Remuladas SALLING, 400 g

    Remuladas SALLING, 400 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,72 €/kg

  • Padažas žuviai SALLING, 150 ml

    Padažas žuviai SALLING, 150 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,27 €/l

  • Aliuminio forma SALLING, 900 ml, 5 vnt.

    Aliuminio forma SALLING, 900 ml, 5 vnt.

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,42 €/vnt.

  • Šaldymo maišeliai SALLING, 4 l, 75 vnt.

    Šaldymo maišeliai SALLING, 4 l, 75 vnt.

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,05 €/vnt.

  • Šaldymo maišeliai SALLING, 8 l, 40 vnt.

    Šaldymo maišeliai SALLING, 8 l, 40 vnt.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,07 €/vnt.

  • Saus. raud. vynas NERO D’AVOLA, 14 %, 0,75 l
    Pagaminta Italijoje

    Saus. raud. vynas NERO D’AVOLA, 14 %, 0,75 l

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/l

  • Ekol. glotn. su ob., jog. SALLING EKO, 90 g
    -30%
    0
    66 €
    7,33 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. glotn. su ob., jog. SALLING EKO, 90 g

    0.94 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,44 €/kg

  • Sausk. SALLING FRI MIDI, 3 d. 4–9 kg, 56 vnt.
    7
    59 €
    0,14 €/vnt.

    Sausk. SALLING FRI MIDI, 3 d. 4–9 kg, 56 vnt.

    9.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,17 €/vnt.

  • Malta kava ILLY SELECTION GVATEMALA, 125 g
    4
    99 €
    39,92 €/kg

    Malta kava ILLY SELECTION GVATEMALA, 125 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,92 €/kg

  • Pien. šokol. su kapučino sk. įd. MILKA, 97 g

    Pien. šokol. su kapučino sk. įd. MILKA, 97 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,70 €/kg

  • Padažas KKF MĖSAINIAMS, 35 %, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Padažas KKF MĖSAINIAMS, 35 %, 480 g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,10 €/kg

  • Majonezas GURMANIŠKAS, kumpio skonio, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Majonezas GURMANIŠKAS, kumpio skonio, 400 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,22 €/kg

  • Minkšt. LENOR SUM. BREEZE, 126 sk., 2650 ml
    9
    99 €
    3,77 €/l

    Minkšt. LENOR SUM. BREEZE, 126 sk., 2650 ml

    13.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,13 €/l

  • Minkšt. LENOR SENSITIVE, 126 sk., 2650 ml
    9
    99 €
    3,77 €/l

    Minkšt. LENOR SENSITIVE, 126 sk., 2650 ml

    13.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,13 €/l

  • Skalbimo kaps. PERSIL DISCS UNIVERSAL, 28 sk.

    Skalbimo kaps. PERSIL DISCS UNIVERSAL, 28 sk.

    16.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,61 €/vnt.

  • Sk. minkšt. TESORI D'ORIENTE DREAM, 760 ml

    Sk. minkšt. TESORI D'ORIENTE DREAM, 760 ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,88 €/l

  • S. pašaras PURINA ONE katėms su višt., 750 g
    4
    19 €
    5,59 €/kg

    S. pašaras PURINA ONE katėms su višt., 750 g

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,05 €/kg

  • Valg. ledai MAGNUM LE PISTACHE, 115 ml / 82 g
    1
    79 €
    21,83 €/kg

    Valg. ledai MAGNUM LE PISTACHE, 115 ml / 82 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,46 €/kg

  • Pop. serv. ​​DEC. PARTY K-POP, 20 vnt. AW26

    Pop. serv. ​​DEC. PARTY K-POP, 20 vnt. AW26

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,10 €/vnt.

  • Knyga KAKĖ MAKĖ. MANO LIETUVA
    -40%
    2
    75 €
    2,75 €/vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Knyga KAKĖ MAKĖ. MANO LIETUVA

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,59 €/vnt.

Filtrai

Filtrai