Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Dovanų kortelė 10 EUR

    Dovanų kortelė 10 EUR

    10.00 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,00 €/vnt.

  • Šunų maistas GRRREAT su paukštiena, 3 kg

    Šunų maistas GRRREAT su paukštiena, 3 kg

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,23 €/kg

  • Dušo želė PALMOLIVE MILK&HONEY, 500 ml
    4
    89 €
    9,78 €/l

    Dušo želė PALMOLIVE MILK&HONEY, 500 ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,98 €/l

  • Pasiflorų kokt. sirupas MASTER OF MIXES, 1 l
    7
    99 €
    7,99 €/l

    Pasiflorų kokt. sirupas MASTER OF MIXES, 1 l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,99 €/l

  • Ekolog. kombučia THE GUTSY ORIGINAL, 400 ml
    Ekologiškas

    Ekolog. kombučia THE GUTSY ORIGINAL, 400 ml

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,97 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ketų ikrai RIMI MSC, 100 g
    Sertifikuota pagal MSC žūklės rajonų aplinkos apsaugos standartą Pagaminta Lietuvoje

    Ketų ikrai RIMI MSC, 100 g

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 119,90 €/kg

  • 2 pieštukų rinkinys HB CENTRUM

    2 pieštukų rinkinys HB CENTRUM

    0.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,15 €/vnt.

  • Skriestuvas dėžutėje su grafitu CENTRUM

    Skriestuvas dėžutėje su grafitu CENTRUM

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,59 €/vnt.

  • Lavašas su rūkyta lašiša RIMI EXPRESS, 210 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lavašas su rūkyta lašiša RIMI EXPRESS, 210 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,62 €/kg

  • Eko. gaz. kombučios gėrimas MOONA, 333 ml
    Ekologiškas

    Eko. gaz. kombučios gėrimas MOONA, 333 ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,48 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • B. sausas vynas CHABLIS 2011, 12,5 %, 0,75 l
    Pagaminta Prancūzijoje

    B. sausas vynas CHABLIS 2011, 12,5 %, 0,75 l

    23.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,32 €/l

  • Žoleliu arbata APSARA DETOX&SLIM, 20 x 2 g
    -40%
    1
    91 €
    47,75 €/kg

    Žoleliu arbata APSARA DETOX&SLIM, 20 x 2 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 79,75 €/kg

  • Padažas BARILLA ARRABBIATA, 400 g
    Tinka veganams Be laktozės Tinka vegetarams

    Padažas BARILLA ARRABBIATA, 400 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Pietų lėkštė KERAMIKA, kreminė, 27 cm
    -30%
    3
    49 €
    3,49 €/vnt.

    Pietų lėkštė KERAMIKA, kreminė, 27 cm

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/vnt.

  • Ąsotis BISTRO BANQUET, 1 l
    -30%
    4
    19 €
    4,19 €/vnt.

    Ąsotis BISTRO BANQUET, 1 l

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Higieniniai įklotai LIBRESSE NORMAL, 80 viene
    3
    49 €
    0,04 €/vnt.

    Higieniniai įklotai LIBRESSE NORMAL, 80 viene

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,06 €/vnt.

  • Didkepsnių peilis TRAMONTINA ISPANEMA

    Didkepsnių peilis TRAMONTINA ISPANEMA

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,09 €/vnt.

  • Šaukštelis arbatai HAVANA

    Šaukštelis arbatai HAVANA

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/vnt.

  • Dušo želė NIVEA Lemon&Oil, 500 ml
    5
    39 €
    10,78 €/l

    Dušo želė NIVEA Lemon&Oil, 500 ml

    7.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,50 €/l

  • Žurnalas OHO MAXI! ĮVAIRŪS IŠBRAUKYMAI
    Pagaminta Lietuvoje

    Žurnalas OHO MAXI! ĮVAIRŪS IŠBRAUKYMAI

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,29 €/vnt.

Filtrai

Filtrai