Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Pieniško šokolado rinkinys MERCI, 250 g

    Pieniško šokolado rinkinys MERCI, 250 g

    7.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,16 €/kg

  • Aštrusis SUSLAVIČIAUS pomidorų kečupas, 500 g
    1
    85 €
    3,70 €/kg

    Aštrusis SUSLAVIČIAUS pomidorų kečupas, 500 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Česnakinis padažas SANTA MARIA, 230g

    Česnakinis padažas SANTA MARIA, 230g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,48 €/kg

  • Desertas Tiramisu kremas DR.OETKER, 63 g
    0
    87 €
    13,81 €/kg

    Desertas Tiramisu kremas DR.OETKER, 63 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,02 €/kg

  • Desertas DR.OETKER PANNA COTTA, 50 g
    0
    87 €
    17,40 €/kg

    Desertas DR.OETKER PANNA COTTA, 50 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,00 €/kg

  • Lavašas su rūkyta lašiša RIMI EXPRESS, 210 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lavašas su rūkyta lašiša RIMI EXPRESS, 210 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,62 €/kg

  • Juodasis šokoladas LAIMA VILNIUS, 20 g

    Juodasis šokoladas LAIMA VILNIUS, 20 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,50 €/kg

  • Universalios šluostės VILEDA, 3vnt.
    -50%
    1
    84 €
    0,61 €/vnt.

    Universalios šluostės VILEDA, 3vnt.

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,23 €/vnt.

  • Šokoladas MERCI su lazd.ir migdolų rieš.100g

    Šokoladas MERCI su lazd.ir migdolų rieš.100g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,90 €/kg

  • Popieriniai puodeliai RIMI 480ml 20vnt

    Popieriniai puodeliai RIMI 480ml 20vnt

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,18 €/vnt.

  • 45 porcijos maisto stokojantiems
    Pagaminta Lietuvoje

    45 porcijos maisto stokojantiems

    3.00 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,00 €/vnt.

  • 75 porcijos maisto stokojantiems
    Pagaminta Lietuvoje

    75 porcijos maisto stokojantiems

    5.00 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,00 €/vnt.

  • Vaikiškos pėdkelnės MYWEAR, 110 / 116

    Vaikiškos pėdkelnės MYWEAR, 110 / 116

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,49 €/vnt.

  • Marin. kiaul. Sprand. šašlykas ČESNAKINIS,1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Marin. kiaul. Sprand. šašlykas ČESNAKINIS,1kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Servetėlės stiklams ir langams

    Servetėlės stiklams ir langams

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,25 €/vnt.

  • Sūris su riešutais PRESIDENT BRIE, 1kg

    Sūris su riešutais PRESIDENT BRIE, 1kg

    15.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 15,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Sūris su balt. pelėsiu BRIE PRESIDENT,60%,1kg

    Sūris su balt. pelėsiu BRIE PRESIDENT,60%,1kg

    16.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 16,29 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Kondicionierius NATURA SIBERICA, 400ml
    7
    43 €
    18,57 €/l

    Kondicionierius NATURA SIBERICA, 400ml

    9.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,22 €/l

  • Alus UTENOS Tradicinis, 6%, 1l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus UTENOS Tradicinis, 6%, 1l

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,29 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • TAMSUSIS alus HORN DISEL, 6 %, 1l, PET
    Pagaminta Lietuvoje

    TAMSUSIS alus HORN DISEL, 6 %, 1l, PET

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,39 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai