Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Arb. sk. gėrimas su burb. su sald. OMG, 265ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Arb. sk. gėrimas su burb. su sald. OMG, 265ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,28 €/l

  • Sūrio sausainiai Rimi Smart, 300 g
    Gera kaina kasdien

    Sūrio sausainiai Rimi Smart, 300 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,63 €/kg

  • Įvairių vaisų nektaras RIMI, 1 l

    Įvairių vaisų nektaras RIMI, 1 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Vienk. krūtų įklotai PHILIPS AVENT, 100 vnt.

    Vienk. krūtų įklotai PHILIPS AVENT, 100 vnt.

    13.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,99 €/vnt.

  • Vaik. tyrelė GERBER, ob. mang. sk. 80 g
    -30%
    1
    32 €
    16,50 €/kg

    Vaik. tyrelė GERBER, ob. mang. sk. 80 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,63 €/kg

  • Batonėlis KIT KAT CHUNKY COOKIE DOUGH, 42 g

    Batonėlis KIT KAT CHUNKY COOKIE DOUGH, 42 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,33 €/kg

  • Minkomas žaislas BAO DUMPLING MINI, 3 cm

    Minkomas žaislas BAO DUMPLING MINI, 3 cm

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,29 €/vnt.

  • Šviežiai supjaustyti melionai 250g

    Šviežiai supjaustyti melionai 250g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Vais., darž. sult. ORANG.MANGO SUN365, 125 ml

    Vais., darž. sult. ORANG.MANGO SUN365, 125 ml

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,32 €/l

  • Liucernos daigai, 60 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Liucernos daigai, 60 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 46,33 €/kg

  • Čiobrelis vazonėlyje, vnt
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Čiobrelis vazonėlyje, vnt

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,50 €/kg

  • Obuolių ir burokėlių sultys, 330 ml
    Rinkis sveikiau

    Obuolių ir burokėlių sultys, 330 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,03 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Įv. vaisių sk. gum. HARIBO STARMIX, 100 g
    0
    99 €
    9,90 €/kg

    Įv. vaisių sk. gum. HARIBO STARMIX, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Gervuogių skonio sidras SOMERSBY, 4,5%, 1l

    Gervuogių skonio sidras SOMERSBY, 4,5%, 1l

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alus GRIMBERGEN Rouge, 5,5%, 0,25l

    Alus GRIMBERGEN Rouge, 5,5%, 0,25l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,56 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alus GRIMBERGEN Ambre, 6,5%, 0,25l

    Alus GRIMBERGEN Ambre, 6,5%, 0,25l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,56 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Džinas GORDON'S London Dry Gin, 37,5 %, 0,7 l

    Džinas GORDON'S London Dry Gin, 37,5 %, 0,7 l

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,84 €/l

  • Raudonieji serbentai RIMI, 125g
    Rinkis sveikiau

    Raudonieji serbentai RIMI, 125g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,92 €/kg

  • Įv. uogų sulčių gėr. KAKĖ MAKĖ, 20 %, 200 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Įv. uogų sulčių gėr. KAKĖ MAKĖ, 20 %, 200 ml

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,45 €/l

  • Pl.putos TAFT Volume Push-Up,200ml
    4
    99 €
    24,95 €/l

    Pl.putos TAFT Volume Push-Up,200ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,95 €/l

Filtrai

Filtrai