Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Juodojo šokolado saldainiai ČIURLIONIS, 240 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juodojo šokolado saldainiai ČIURLIONIS, 240 g

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,96 €/kg

  • Tirpios kavos gėrimas RIMI 2 in 1, 10 g

    Tirpios kavos gėrimas RIMI 2 in 1, 10 g

    0.20 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,00 €/kg

  • Tortilijos traškučiai OLD EL PASO, 185 g
    Be glitimo

    Tortilijos traškučiai OLD EL PASO, 185 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,84 €/kg

  • Tortilijos OLD EL PASO SNS, 193 g

    Tortilijos OLD EL PASO SNS, 193 g

    3.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,32 €/kg

  • Kep. LIETUVIŠKOS dešrelės su kmyn., a.r. 560g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kep. LIETUVIŠKOS dešrelės su kmyn., a.r. 560g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,27 €/kg

  • Vyt. dešrelės su sūriu SALAMINI, a. r., 190 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt. dešrelės su sūriu SALAMINI, a. r., 190 g

    6.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,21 €/kg

  • Kep. višt. dešrelės česn. pip. mar. a.r. 275g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kep. višt. dešrelės česn. pip. mar. a.r. 275g

    2.19 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,19 €

    Kaina už vienetą: 7,96 €/kg

  • Pl. kondicion. ELSEVE COLLAGEN LIFTER, 200 ml
    3
    69 €
    18,45 €/l

    Pl. kondicion. ELSEVE COLLAGEN LIFTER, 200 ml

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,95 €/l

  • Ekol. kečupo sk. traškučiai BIOPONT, 20 g
    Tinka veganams Ekologiškas Be glitimo Tinka vegetarams

    Ekol. kečupo sk. traškučiai BIOPONT, 20 g

    0.90 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,00 €/kg

  • Interakt. žaislas gaisr.mašina BO 8049LT

    Interakt. žaislas gaisr.mašina BO 8049LT

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,99 €/vnt.

  • Balt. gėrimas PROTEIN LAB, vanilės sk. 500 ml

    Balt. gėrimas PROTEIN LAB, vanilės sk. 500 ml

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/l

  • Vonios kambario valiklis KH-7, 500 ml

    Vonios kambario valiklis KH-7, 500 ml

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,78 €/l

  • Nealk. put. vynas ALITA FRIZZANTE, 0,2 l
    1
    19 €
    5,95 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealk. put. vynas ALITA FRIZZANTE, 0,2 l

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,95 €/l

  • Konstruktorius LEGO POKEMON, 30730

    Konstruktorius LEGO POKEMON, 30730

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Alaus kokteilis PARTY, anan. sk. 6 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alaus kokteilis PARTY, anan. sk. 6 %, 1 l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,49 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kavos gėrimas JACOBS ESPRESSO CARAMEL, 485 ml
    4
    99 €
    10,29 €/l

    Kavos gėrimas JACOBS ESPRESSO CARAMEL, 485 ml

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,54 €/l

  • Kavos gėr. JACOBS ESPRESSO CHOCOLATE, 485 ml
    4
    99 €
    10,29 €/l

    Kavos gėr. JACOBS ESPRESSO CHOCOLATE, 485 ml

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,54 €/l

  • Juodųjų serbentų sk. sirupas RIMI SMART, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Juodųjų serbentų sk. sirupas RIMI SMART, 1 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

  • Trintukas KORES KE-30, įv. sp., 1 vnt.

    Trintukas KORES KE-30, įv. sp., 1 vnt.

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,79 €/vnt.

  • Rūgštūs guminukai RIMI RAINBOW BELTS, 150 g

    Rūgštūs guminukai RIMI RAINBOW BELTS, 150 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,60 €/kg

Filtrai

Filtrai