Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Audinių minkštiklis MAYERI SENSITIVE, 2 l

    Audinių minkštiklis MAYERI SENSITIVE, 2 l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,50 €/l

  • Imb. citrinžolių arbata TEEKANNE, 20 x 1,75 g
    -40%
    1
    85 €
    52,86 €/kg

    Imb. citrinžolių arbata TEEKANNE, 20 x 1,75 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 88,29 €/kg

  • Jautienos skonio Ramen makaronai MAGGI, 90 g
    1
    29 €
    14,33 €/kg

    Jautienos skonio Ramen makaronai MAGGI, 90 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,33 €/kg

  • Lavinam. rinkinys KOSMOS Space Bubbles

    Lavinam. rinkinys KOSMOS Space Bubbles

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,99 €/vnt.

  • Pien. šokoladas MILKA su DAIM kar. gab., 90 g

    Pien. šokoladas MILKA su DAIM kar. gab., 90 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,78 €/kg

  • Makaronai su sald. GLADS RAMEN KIMCHI, 105 g

    Makaronai su sald. GLADS RAMEN KIMCHI, 105 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,00 €/kg

  • Šviesusis alus BŪTAUTŲ DVARO, 5 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviesusis alus BŪTAUTŲ DVARO, 5 %, 0,5 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Arbatinės žvakutės BOLSIUS, 100 vnt, 4 h
    -30%
    7
    69 €
    7,69 €/vnt.

    Arbatinės žvakutės BOLSIUS, 100 vnt, 4 h

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,99 €/vnt.

  • Kavos kap. STARBUCKS BY NES. GUATEMALA, 52 g

    Kavos kap. STARBUCKS BY NES. GUATEMALA, 52 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Šv. kap. kiaul. dešrelės su laišk. svog., 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šv. kap. kiaul. dešrelės su laišk. svog., 1kg

    7.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 7,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Šv. kep. kiaul. dešrelės GRILL LIETUVIŠK. 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šv. kep. kiaul. dešrelės GRILL LIETUVIŠK. 1kg

    8.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 8,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Marin. kiaul. kumpio šašlykas su kefyru, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Marin. kiaul. kumpio šašlykas su kefyru, 1 kg

    6.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.8 kg 0.8kg

  • Kakavos skonio šakotis, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kakavos skonio šakotis, 250 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,96 €/kg

  • Kiniški kiaušininiai makaronai AJI, 300 g

    Kiniški kiaušininiai makaronai AJI, 300 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,30 €/kg

  • Šokoladinė plytelė COOKIE DOUGH KITKAT, 99 g

    Šokoladinė plytelė COOKIE DOUGH KITKAT, 99 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,18 €/kg

  • Kramtomoji guma HUBBA BUBBA JUICY FRUIT, 56 g

    Kramtomoji guma HUBBA BUBBA JUICY FRUIT, 56 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,46 €/kg

  • Plaukų lakas SYOSS GLAZE, 300 ml
    5
    79 €
    1,93 €/l

    Plaukų lakas SYOSS GLAZE, 300 ml

    8.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,73 €/l

  • Sausainiai SAULĖGRĄŽA, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai SAULĖGRĄŽA, 300 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,30 €/kg

  • Persikų nektaras su minkštimu NATURALIS, 1 l

    Persikų nektaras su minkštimu NATURALIS, 1 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,69 €/l

  • Ob., mangų ir pasifl. gėr. KUBUS, 200 ml

    Ob., mangų ir pasifl. gėr. KUBUS, 200 ml

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,95 €/l

Filtrai

Filtrai