Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Intymios hig. prausiklis SALLING FRI, 375 ml

    Intymios hig. prausiklis SALLING FRI, 375 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,31 €/l

  • Ekol. glotn. su ob., jog. SALLING EKO, 90 g
    -30%
    0
    66 €
    7,33 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. glotn. su ob., jog. SALLING EKO, 90 g

    0.94 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,44 €/kg

  • Sausk. SALLING FRI JUN. 5 d. 12-17kg, 20 vnt.
    4
    79 €
    0,24 €/vnt.

    Sausk. SALLING FRI JUN. 5 d. 12-17kg, 20 vnt.

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Malta kava ILLY SELECTION GVATEMALA, 125 g
    4
    99 €
    39,92 €/kg

    Malta kava ILLY SELECTION GVATEMALA, 125 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,92 €/kg

  • Sausainiai SALLING JUNGLE ANIMAL, 200 g

    Sausainiai SALLING JUNGLE ANIMAL, 200 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,45 €/kg

  • Mangų čatnis SALLING, 370g
    2
    19 €
    5,92 €/kg

    Mangų čatnis SALLING, 370g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,62 €/kg

  • Šaldymo maišeliai SALLING, 4 l, 75 vnt.

    Šaldymo maišeliai SALLING, 4 l, 75 vnt.

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,05 €/vnt.

  • Skystas valiklis SALLING, 1 l

    Skystas valiklis SALLING, 1 l

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,59 €/l

  • Kavos pup. LAVAZZA ESPRESSO ITALIANO, 500 g
    10
    49 €
    20,98 €/kg

    Kavos pup. LAVAZZA ESPRESSO ITALIANO, 500 g

    20.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,98 €/kg

  • Riešutų, dž. vaisių mišinys FINE SNACK, 100 g
    -40%
    0
    83 €
    8,30 €/kg

    Riešutų, dž. vaisių mišinys FINE SNACK, 100 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,90 €/kg

  • FSC servetėlės FROZEN, 2 sl., 20 vnt.

    FSC servetėlės FROZEN, 2 sl., 20 vnt.

    3.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,16 €/vnt.

  • Popierinės lėkštės GAMING FSC, 23 cm, 8 vnt.

    Popierinės lėkštės GAMING FSC, 23 cm, 8 vnt.

    3.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,15 €/vnt.

  • Ryžių ir mangų desert. tyrelė VERY RICE, 120g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Ryžių ir mangų desert. tyrelė VERY RICE, 120g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,08 €/kg

  • Keptų burok. sal. KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Keptų burok. sal. KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,15 €/kg

  • Minkšt. LENOR SPR. AWAK., 126 sk., 2650 ml
    9
    99 €
    3,77 €/l

    Minkšt. LENOR SPR. AWAK., 126 sk., 2650 ml

    13.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,13 €/l

  • Valg. ledai MAGNUM LE PISTACHE, 115 ml / 82 g
    1
    79 €
    21,83 €/kg

    Valg. ledai MAGNUM LE PISTACHE, 115 ml / 82 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,46 €/kg

  • Rūkytas saldaus pieno sūris GSŪRIS, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Rūkytas saldaus pieno sūris GSŪRIS, 1 kg

    18.89 € už kg

    Kaina už vienetą: 18,89 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Kiauš. makaronai su trum. DALLA COSTA, 250 g

    Kiauš. makaronai su trum. DALLA COSTA, 250 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,16 €/kg

  • Juodoji arbata TWININGS LADY GREY, 100 g
    -40%
    3
    77 €
    37,70 €/kg

    Juodoji arbata TWININGS LADY GREY, 100 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,90 €/kg

  • Indų ploviklis FAIRY APPLE, 1,35 l
    5
    59 €
    4,14 €/l

    Indų ploviklis FAIRY APPLE, 1,35 l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,18 €/l

Filtrai

Filtrai