Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ekol. avižų košė su ob. ban. ORGANIX, 100 g
    -30%
    1
    60 €
    16,00 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. avižų košė su ob. ban. ORGANIX, 100 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,90 €/kg

  • Šaldyti žuvų piršteliai NORTHLAND, 900 g
    -40%
    2
    33 €
    2,59 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Šaldyti žuvų piršteliai NORTHLAND, 900 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,32 €/kg

  • Dantų pasta ELMEX CARIES PROT. WHITE., 75 ml

    Dantų pasta ELMEX CARIES PROT. WHITE., 75 ml

    7.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 101,20 €/l

  • Kačių ėdalas NUTRIBALANCE su višt., 8 x 85 g
    3
    99 €
    5,87 €/kg

    Kačių ėdalas NUTRIBALANCE su višt., 8 x 85 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,25 €/kg

  • Rankšluostis ALMEDA, smėl., 50x100 cm
    -50%
    2
    49 €
    2,49 €/vnt.

    Rankšluostis ALMEDA, smėl., 50x100 cm

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/vnt.

  • Rankšluostis ALMEDA, raudonas, 50x70 cm
    -50%
    1
    49 €
    1,49 €/vnt.

    Rankšluostis ALMEDA, raudonas, 50x70 cm

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/vnt.

  • Indaplovių kapsulės SOMAT 3in1, 60 vnt
    19
    29 €
    0,32 €/vnt.

    Indaplovių kapsulės SOMAT 3in1, 60 vnt

    29.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/vnt.

  • Šunų skanėstai RANCHOS JERKIES su višt., 70 g
    1
    75 €
    25,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šunų skanėstai RANCHOS JERKIES su višt., 70 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,43 €/kg

  • Šokol. pyr. su vyšn. RIMI FREE FROM, 220 g
    Be glitimo

    Šokol. pyr. su vyšn. RIMI FREE FROM, 220 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,77 €/kg

  • Keto duona RIMI FREE FROM, 190 g
    Be glitimo Be laktozės

    Keto duona RIMI FREE FROM, 190 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,32 €/kg

  • Karštai rūkytos BIOVELOS dešrelės, a. r., 570
    3
    49 €
    6,12 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūkytos BIOVELOS dešrelės, a. r., 570

    6.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,86 €/kg

  • Virtos pien. BIOVELOS dešrelės, a. r., 520 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos pien. BIOVELOS dešrelės, a. r., 520 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,52 €/kg

  • Vyt. kiaul. nug. MEAT SNACK, klas. sk. 50 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt. kiaul. nug. MEAT SNACK, klas. sk. 50 g

    2.09 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,99 €

    Kaina už vienetą: 41,80 €/kg

  • Žal. alyv. įd. lašiša EL FARO, 370 ml / 150 g

    Žal. alyv. įd. lašiša EL FARO, 370 ml / 150 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,60 €/kg

  • Vaikų šampūnas PASSION FRUIT HFK, 300 ml

    Vaikų šampūnas PASSION FRUIT HFK, 300 ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,63 €/l

  • Skrud. malta cikorija CHICORY WORLD, 200 g

    Skrud. malta cikorija CHICORY WORLD, 200 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,95 €/kg

  • Tirpus cikorijų gėr. su erškėt. GALCA, 100 g

    Tirpus cikorijų gėr. su erškėt. GALCA, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • LED lemputė COZY HOME, 12,5 W,E27,1521lm

    LED lemputė COZY HOME, 12,5 W,E27,1521lm

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Dezodorantas moterims NIVEA DEFEND, 150 ml
    3
    79 €
    25,27 €/l

    Dezodorantas moterims NIVEA DEFEND, 150 ml

    5.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,33 €/l

  • Skystas muilas PALMOLIVE COCONUT MILK, 500 ml
    2
    99 €
    5,98 €/l

    Skystas muilas PALMOLIVE COCONUT MILK, 500 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,98 €/l

Filtrai

Filtrai