Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Augal. mangų ir braškių ledai VALSOIA, 280 g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Augal. mangų ir braškių ledai VALSOIA, 280 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,96 €/kg

  • Vaikiškos kojinės MYWEAR, 34 / 36, 3 vnt.

    Vaikiškos kojinės MYWEAR, 34 / 36, 3 vnt.

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,00 €/Pora

  • Vaikiškos kojinės MYWEAR, 25 / 27, 3 vnt.

    Vaikiškos kojinės MYWEAR, 25 / 27, 3 vnt.

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,00 €/Pora

  • Kojinės I LOVE ECO, 36 / 38, 3 poros

    Kojinės I LOVE ECO, 36 / 38, 3 poros

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,66 €/Pora

  • Alaus kokteilis GARAGE PEAR, 4,6 %, 0,275 l

    Alaus kokteilis GARAGE PEAR, 4,6 %, 0,275 l

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,51 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sk. milteliai ARIEL ALPINE FR., 50sk., 2,75kg

    Sk. milteliai ARIEL ALPINE FR., 50sk., 2,75kg

    21.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,00 €/kg

  • Žvakė BOLSIUS, dramblio kaulo spalv. 120/58mm
    -30%
    1
    81 €
    1,81 €/vnt.

    Žvakė BOLSIUS, dramblio kaulo spalv. 120/58mm

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,59 €/vnt.

  • Ėdalas šunims GRRREAT, gab.su verš.415 g

    Ėdalas šunims GRRREAT, gab.su verš.415 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,66 €/kg

  • Dž. mangų kąsneliai HONESTBITE, 150 g

    Dž. mangų kąsneliai HONESTBITE, 150 g

    6.98 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 46,53 €/kg

  • Ekol. juod. serb. sk. juost. DIET-FOOD, 50 g
    Ekologiškas

    Ekol. juod. serb. sk. juost. DIET-FOOD, 50 g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,00 €/kg

  • Migdolų miltai HONESTBITE, 400 g

    Migdolų miltai HONESTBITE, 400 g

    7.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,12 €/kg

  • Baltym. batonėlis su bananais KETO FIZI, 45 g

    Baltym. batonėlis su bananais KETO FIZI, 45 g

    1.20 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,67 €/kg

  • Ekol. lešių, žirn. makar. PASTA NATURA, 250 g
    Ekologiškas

    Ekol. lešių, žirn. makar. PASTA NATURA, 250 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,76 €/kg

  • Ekol. kukurūzų makaronai PASTA NATURA, 250 g
    Ekologiškas

    Ekol. kukurūzų makaronai PASTA NATURA, 250 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,76 €/kg

  • Baltym. batonėlis su mačia FIZI, 45 g

    Baltym. batonėlis su mačia FIZI, 45 g

    1.60 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,56 €/kg

  • Ekol. sorų rutuliukai su pr. BIOPONT, 75 g
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. sorų rutuliukai su pr. BIOPONT, 75 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,87 €/kg

  • Dž. ananasų kąsneliai HONESTBITE, 50 g

    Dž. ananasų kąsneliai HONESTBITE, 50 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,80 €/kg

  • Put. nealk. vynas BOSCA ANNIVERS. GOLD, 0,2 l
    1
    09 €
    5,45 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Put. nealk. vynas BOSCA ANNIVERS. GOLD, 0,2 l

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,45 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Batonėlis COCONUT COOKIE + ALMOND FIZI, 45 g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Batonėlis COCONUT COOKIE + ALMOND FIZI, 45 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,33 €/kg

  • Dž. bananų kąsneliai HONESTBITE, 50 g

    Dž. bananų kąsneliai HONESTBITE, 50 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 51,80 €/kg

Filtrai

Filtrai