Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Valg. rieš. ledai su sald. DIONE, 475ml/310g
    Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Valg. rieš. ledai su sald. DIONE, 475ml/310g

    8.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,71 €/kg

  • B. s. vynas GRUNER VELTLINER, 12,5 %, 0,75 l
    Pagaminta Austrijoje

    B. s. vynas GRUNER VELTLINER, 12,5 %, 0,75 l

    15.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,79 €/l

  • Skustuvo galvutės GILLETTE MACH3, 8 vnt.
    18
    49 €
    2,31 €/vnt.

    Skustuvo galvutės GILLETTE MACH3, 8 vnt.

    26.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,31 €/vnt.

  • Ypač grynas alyvuog. aliejus GUSTO LU, 500 ml
    Rinkis sveikiau

    Ypač grynas alyvuog. aliejus GUSTO LU, 500 ml

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,98 €/l

  • Apelsinų ir mangų nektaras RIMI, 50 %, 1 l
    2
    05 €
    2,05 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Apelsinų ir mangų nektaras RIMI, 50 %, 1 l

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,59 €/l

  • Griet. ir papr. sk. trašk. ESTRELLA, 115 g

    Griet. ir papr. sk. trašk. ESTRELLA, 115 g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,30 €/kg

  • Kvapieji pipirai RIMI SMART, 12 g
    Gera kaina kasdien

    Kvapieji pipirai RIMI SMART, 12 g

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,17 €/kg

  • Konserv.PEPPERONI pipirai RIMI SMART,110g/50g
    Gera kaina kasdien

    Konserv.PEPPERONI pipirai RIMI SMART,110g/50g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,80 €/kg

  • Vais. arbata LOYD su aviet. ir citr. 20 x 2 g

    Vais. arbata LOYD su aviet. ir citr. 20 x 2 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Mot. puskojinės Conte Perla Nero uni 20d

    Mot. puskojinės Conte Perla Nero uni 20d

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,49 €/vnt.

  • Put.vyn. ESCHENAUER CR. de BORD., 12%,0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Put.vyn. ESCHENAUER CR. de BORD., 12%,0,75l

    11.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,45 €/l

  • Maisto laikymo dėžutė BANQUET, 2,2 l

    Maisto laikymo dėžutė BANQUET, 2,2 l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,99 €/vnt.

  • Alus TĒRVETE TRADITIONAL, 4,5 %, 0,5 l

    Alus TĒRVETE TRADITIONAL, 4,5 %, 0,5 l

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alus TĒRVETE SIGNATURE, 5,3 %, 0,5 l

    Alus TĒRVETE SIGNATURE, 5,3 %, 0,5 l

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Balt.sausas vynas CURLY SHEEP SAUVIGNON,0,75l
    Pagaminta New -Zealand

    Balt.sausas vynas CURLY SHEEP SAUVIGNON,0,75l

    13.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,39 €/l

  • Bulvių trintuvas AMBITION

    Bulvių trintuvas AMBITION

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Šaldymo/šildymo maisto dėžutė, 3x0,4 l

    Šaldymo/šildymo maisto dėžutė, 3x0,4 l

    3.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,85 €/vnt.

  • Indelis maistui, 0,5 l

    Indelis maistui, 0,5 l

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,09 €/vnt.

  • Servetėlės PAW 33x33cm, 20vnt, raudona

    Servetėlės PAW 33x33cm, 20vnt, raudona

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,79 €/vnt.

  • Tortų žvakutės sidabro 10vnt

    Tortų žvakutės sidabro 10vnt

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,27 €/vnt.

Filtrai

Filtrai