Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Alus KETURI VĖJAI, 4,9 %, 0,33 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus KETURI VĖJAI, 4,9 %, 0,33 l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,55 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gaivusis energinis gėrimas RED BULL, 250ml

    Gaivusis energinis gėrimas RED BULL, 250ml

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,76 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šampūnas SCHAUMA MEN 3IN1 CHARCOAL, 400 ml
    3
    79 €
    9,47 €/l

    Šampūnas SCHAUMA MEN 3IN1 CHARCOAL, 400 ml

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,22 €/l

  • Kavos pupelės JACOBS BARISTA CREMA, 1 kg

    Kavos pupelės JACOBS BARISTA CREMA, 1 kg

    30.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,99 €/kg

  • Kavos pupelės JACOBS BARISTA ESPRESSO, 1 kg

    Kavos pupelės JACOBS BARISTA ESPRESSO, 1 kg

    30.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,99 €/kg

  • ŠVYTURIO Baltas alus, 5 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    ŠVYTURIO Baltas alus, 5 %, 0,568 l

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,15 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Pyragas ŠIMTALAPIS,1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pyragas ŠIMTALAPIS,1 kg

    18.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 18,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.4 kg 1.4kg

  • Skalbimo mašinos valiklis K2R, 2x75g

    Skalbimo mašinos valiklis K2R, 2x75g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,60 €/kg

  • Viskis GLENFIDDICH 12YO dėž., 40 %, 0,7 l

    Viskis GLENFIDDICH 12YO dėž., 40 %, 0,7 l

    45.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 65,70 €/l

  • Stiklinis dangtis GOODCOOK, 28 cm

    Stiklinis dangtis GOODCOOK, 28 cm

    5.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,09 €/vnt.

  • Spalvotas purkštukas GREENMILL, 475 ml

    Spalvotas purkštukas GREENMILL, 475 ml

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,19 €/vnt.

  • Nealkoholinis alus GUBERNIJA EKSTRA LAGER,0,5
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealkoholinis alus GUBERNIJA EKSTRA LAGER,0,5

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Žalioji kiniška arbata PRESTO, 90 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Žalioji kiniška arbata PRESTO, 90 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,11 €/kg

  • Pyragaitis KINDER DELICE, 39g
    0
    79 €
    20,26 €/kg

    Pyragaitis KINDER DELICE, 39g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,38 €/kg

  • Karštai rūkyto paprast. karšio išklotinė, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūkyto paprast. karšio išklotinė, 1kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.5 kg 1.5kg

  • Sūris su riešutais PRESIDENT BRIE, 1kg

    Sūris su riešutais PRESIDENT BRIE, 1kg

    15.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 15,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Sūris su balt. pelėsiu BRIE PRESIDENT,60%,1kg

    Sūris su balt. pelėsiu BRIE PRESIDENT,60%,1kg

    16.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 16,29 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Šokoladas MERCI su lazd.ir migdolų rieš.100g

    Šokoladas MERCI su lazd.ir migdolų rieš.100g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,90 €/kg

  • Sumuštinių keptuvė, ST3383

    Sumuštinių keptuvė, ST3383

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,99 €/vnt.

  • Dubenėlis LUMINARC STACK, 14cm
    -30%
    1
    95 €
    1,95 €/vnt.

    Dubenėlis LUMINARC STACK, 14cm

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,79 €/vnt.

Filtrai

Filtrai