Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Tulpių svogūnėl. ICE CREAM BANANA, AW26
    Pagaminta Lietuvoje

    Tulpių svogūnėl. ICE CREAM BANANA, AW26

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

  • Pupelių salotos (3 pupų), 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pupelių salotos (3 pupų), 300 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,97 €/kg

  • Raudonųjų vynuogių nektaras RIMI, 1 l

    Raudonųjų vynuogių nektaras RIMI, 1 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gaz. gėrimas CULT BLUEB. CAFFEINE FREE, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz. gėrimas CULT BLUEB. CAFFEINE FREE, 0,5 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Minkšt. žaislas su garsu SENSORY TOYS, 1 vnt.

    Minkšt. žaislas su garsu SENSORY TOYS, 1 vnt.

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,99 €/vnt.

  • Broil. filė žolelių ir česn. marinate, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Broil. filė žolelių ir česn. marinate, 500 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,98 €/kg

  • Tyrelė GERBER, su ob., kiv. braš. ban.110 g

    Tyrelė GERBER, su ob., kiv. braš. ban.110 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,91 €/kg

  • Vaik. tyrelė GERBER, su ob.mėl. ban,. 80 g

    Vaik. tyrelė GERBER, su ob.mėl. ban,. 80 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,63 €/kg

  • Sviest. sausainiai GERBER, nuo 12 mėn., 150 g

    Sviest. sausainiai GERBER, nuo 12 mėn., 150 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,93 €/kg

  • B.saus.vynas MAISON CASTEL CHARDONNAY, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    B.saus.vynas MAISON CASTEL CHARDONNAY, 0,75l

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,65 €/l

  • SALAMINI su sūriu BIOVELA, a.r., 80 g
    Pagaminta Lietuvoje

    SALAMINI su sūriu BIOVELA, a.r., 80 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,63 €/kg

  • Guminukai TROLLI PLAY MOUSE, 200 g

    Guminukai TROLLI PLAY MOUSE, 200 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Nealkoh. alaus kokteilis RADLER MANGO, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealkoh. alaus kokteilis RADLER MANGO, 0,5 l

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Plaukų lakas TAFT PERFECT FLEX, 250 ml
    3
    89 €
    15,56 €/l

    Plaukų lakas TAFT PERFECT FLEX, 250 ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,96 €/l

  • Džinas GORDON'S PINK, 37,5 %, 0,7l

    Džinas GORDON'S PINK, 37,5 %, 0,7l

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,84 €/l

  • Raudonieji serbentai RIMI, 125g
    Rinkis sveikiau

    Raudonieji serbentai RIMI, 125g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,92 €/kg

  • Šviesusis UTENOS alus, 5 %, 6 X 0,5 l sk.
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviesusis UTENOS alus, 5 %, 6 X 0,5 l sk.

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,20 €/l

    Užstatas už tarą: 0,60 €

  • Gaivusis gėrimas SCHWEPPES TANGERINE, 1 l

    Gaivusis gėrimas SCHWEPPES TANGERINE, 1 l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Džinas BEEFEATER London Dry Gin, 40 %, 0,7 l

    Džinas BEEFEATER London Dry Gin, 40 %, 0,7 l

    18.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,13 €/l

  • Baltieji svogūnai RIMI, 300 g
    Rinkis sveikiau

    Baltieji svogūnai RIMI, 300 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,63 €/kg

Filtrai

Filtrai