Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Vytinti KLEBONIŠKI šiaudeliai a. r., 100 g

    Vytinti KLEBONIŠKI šiaudeliai a. r., 100 g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,90 €/kg

  • Valg. ledai SUPER VIVA MARSH., 170 ml / 93 g
    1
    55 €
    16,67 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Valg. ledai SUPER VIVA MARSH., 170 ml / 93 g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,19 €/kg

  • Valg. ledai CALIPPO COLA, 105 ml / 105 g

    Valg. ledai CALIPPO COLA, 105 ml / 105 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,33 €/kg

  • Pad. su sez. sėkl. KIKKOMAN TERIYAKI, 250 ml

    Pad. su sez. sėkl. KIKKOMAN TERIYAKI, 250 ml

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,96 €/l

  • Obuolių ir aviečių gėrimas CAPRIO, 2 l

    Obuolių ir aviečių gėrimas CAPRIO, 2 l

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,10 €/l

  • Juod. arbata DOLCE DE LUXE TROP.FANTASY, 50 g

    Juod. arbata DOLCE DE LUXE TROP.FANTASY, 50 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 51,80 €/kg

  • Krepinis popierius CENTRUM, 50 x 200 cm

    Krepinis popierius CENTRUM, 50 x 200 cm

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,39 €/vnt.

  • Lipdukai K-POP DEMON HUNTERS

    Lipdukai K-POP DEMON HUNTERS

    1.50 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,50 €/vnt.

  • Vyt. kiaul. dešrelės MINI VIKIS, a. r., 220 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt. kiaul. dešrelės MINI VIKIS, a. r., 220 g

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,95 €/kg

  • Sausk., keln. SN JUNIOR, 11 – 18 kg, 24 vnt.

    Sausk., keln. SN JUNIOR, 11 – 18 kg, 24 vnt.

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,25 €/vnt.

  • Kavos gėrimas JACOBS ESPRESSO CARAMEL, 485 ml
    4
    99 €
    10,29 €/l

    Kavos gėrimas JACOBS ESPRESSO CARAMEL, 485 ml

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,54 €/l

  • Akvarelė 12 sp.KORES AKU., paletė,1tept.

    Akvarelė 12 sp.KORES AKU., paletė,1tept.

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,58 €/vnt.

  • Ekol. žal. grikių gėrimas FERMENTFUL, 330 ml
    Tinka veganams Ekologiškas Be pieno Be laktozės

    Ekol. žal. grikių gėrimas FERMENTFUL, 330 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,06 €/l

  • Šerb. su braškių gab. ICETOPIA TROPIC., 80 ml
    1
    35 €
    19,29 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šerb. su braškių gab. ICETOPIA TROPIC., 80 ml

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,71 €/kg

  • Alus SANTANOS PINEAPPLE, 4,0 %, 0,33 l

    Alus SANTANOS PINEAPPLE, 4,0 %, 0,33 l

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,21 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Drėg. servet. ULTRA COMPACT POEM, 100 vnt.

    Drėg. servet. ULTRA COMPACT POEM, 100 vnt.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,03 €/vnt.

  • Sūrio skonio bulvių traškučiai LAYS, 180 g

    Sūrio skonio bulvių traškučiai LAYS, 180 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,28 €/kg

  • Pomidorų skonio bulvių traškučiai LAYS, 180 g

    Pomidorų skonio bulvių traškučiai LAYS, 180 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,28 €/kg

  • Griet., žolelių sk. bulvių trašk. LAYS, 180 g

    Griet., žolelių sk. bulvių trašk. LAYS, 180 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,28 €/kg

  • Raudonųjų lęšių makaronai DEAR BABY, 250 g

    Raudonųjų lęšių makaronai DEAR BABY, 250 g

    3.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

Filtrai

Filtrai