Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Sviest. kąsneliai kumpio skon. MOMENZA, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sviest. kąsneliai kumpio skon. MOMENZA, 100 g

    1.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,99 €

    Kaina už vienetą: 15,90 €/kg

  • Žalioji arbata TWININGS PURE GREEN, 25 x 2 g
    3
    59 €
    71,80 €/kg

    Žalioji arbata TWININGS PURE GREEN, 25 x 2 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 119,80 €/kg

  • Knyga ŠUNIUKAS OKAS. DANTUKAI
    Pagaminta Lietuvoje

    Knyga ŠUNIUKAS OKAS. DANTUKAI

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,39 €/vnt.

  • Knyga KUTIS NUOTAIKOS. KAIP JAUTIESI LIŪTUK
    Pagaminta Lietuvoje

    Knyga KUTIS NUOTAIKOS. KAIP JAUTIESI LIŪTUK

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,39 €/vnt.

  • Gaz. gėrimas COCA-COLA ZERO CAFFEINE, 0,5 l

    Gaz. gėrimas COCA-COLA ZERO CAFFEINE, 0,5 l

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Karam. sausainių kremas LOTUS BISCOFF, 400 g

    Karam. sausainių kremas LOTUS BISCOFF, 400 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,97 €/kg

  • Makaronai su sald. GLADS RAMEN KIMCHI, 105 g

    Makaronai su sald. GLADS RAMEN KIMCHI, 105 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,00 €/kg

  • Gr. par. jautienos sk. makaronai REEVA, 60 g

    Gr. par. jautienos sk. makaronai REEVA, 60 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,83 €/kg

  • Barbekiu sk. kukurūzų traškučiai DORITOS, 90g
    1
    39 €
    15,44 €/kg

    Barbekiu sk. kukurūzų traškučiai DORITOS, 90g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,11 €/kg

  • Šokoladinė plytelė KIT KAT MILK, 99 g

    Šokoladinė plytelė KIT KAT MILK, 99 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,18 €/kg

  • Valg. ledai TYMBARK ICE TEA MIX, 360 ml/330ml
    3
    29 €
    9,97 €/kg

    Valg. ledai TYMBARK ICE TEA MIX, 360 ml/330ml

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,52 €/kg

  • Van. valg. ledai POLS, be lakt. 90 g / 150 ml

    Van. valg. ledai POLS, be lakt. 90 g / 150 ml

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,33 €/kg

  • Valg. ledai MAGNUM LA PESCHE, 90 ml / 70 g
    1
    69 €
    24,14 €/kg

    Valg. ledai MAGNUM LA PESCHE, 90 ml / 70 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,29 €/kg

  • Slyvų nektaras su minkštimu NATURALIS, 1 l

    Slyvų nektaras su minkštimu NATURALIS, 1 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,69 €/l

  • Obuolių ir vynuogių nektaras NATURALIS, 1 l

    Obuolių ir vynuogių nektaras NATURALIS, 1 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,69 €/l

  • Ob., mangų ir pasifl. gėr. KUBUS, 200 ml

    Ob., mangų ir pasifl. gėr. KUBUS, 200 ml

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,95 €/l

  • Kačių ėd. kalak., triuš. CLUB 4 PAWS, 4x85 g
    1
    49 €
    4,38 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kačių ėd. kalak., triuš. CLUB 4 PAWS, 4x85 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,74 €/kg

  • Kačių ėdalas su triuš. pad. MY LOVE, 4 x 85 g
    1
    39 €
    4,09 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kačių ėdalas su triuš. pad. MY LOVE, 4 x 85 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,56 €/kg

  • Granola su spanguolėmis NESTLE FITNESS, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Granola su spanguolėmis NESTLE FITNESS, 300 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,30 €/kg

  • Dantų siūlas ORAL B SATIN TAPE, 50 m

    Dantų siūlas ORAL B SATIN TAPE, 50 m

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,99 €/vnt.

Filtrai

Filtrai