Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Šamo filė šašlykas su Thai mar. ŽUVĖJA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šamo filė šašlykas su Thai mar. ŽUVĖJA, 400 g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,47 €/kg

  • Mėlynos gėlės ARMENIACUM AGRONOM, AG26

    Mėlynos gėlės ARMENIACUM AGRONOM, AG26

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,49 €/vnt.

  • Krokai AGRONOM BARRS PURPLE, AG26

    Krokai AGRONOM BARRS PURPLE, AG26

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,49 €/vnt.

  • Mar. silkių gab. pom. pad. RIMI SMART, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Mar. silkių gab. pom. pad. RIMI SMART, 200 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,95 €/kg

  • Priesk. mišinys SANTA MARIA CHEESY TACO, 28 g

    Priesk. mišinys SANTA MARIA CHEESY TACO, 28 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 60,36 €/kg

  • Kojinės su vilna MYWEAR, 41 / 45, 2 p.

    Kojinės su vilna MYWEAR, 41 / 45, 2 p.

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/Pora

  • Pėdkelnės CONTE BIKINI 40 NERO 3

    Pėdkelnės CONTE BIKINI 40 NERO 3

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,99 €/vnt.

  • Šlap. nelaik. įk. NORMAL SALLING, 12 vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    1
    97 €
    3,29 €
    0,16 €/vnt.

    Šlap. nelaik. įk. NORMAL SALLING, 12 vnt.

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,27 €/vnt.

  • En. gėrimas su sald. RASPBERRIES ME2U, 330 ml
    0
    99 €
    3,00 €/l

    En. gėrimas su sald. RASPBERRIES ME2U, 330 ml

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,52 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Dėlionių rink. Miško gyvūnai 2-3-4 DODO

    Dėlionių rink. Miško gyvūnai 2-3-4 DODO

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/vnt.

  • Plaukų kond. KILIG MOISTURIZING, 200 ml
    2
    57 €
    12,85 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Plaukų kond. KILIG MOISTURIZING, 200 ml

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,45 €/l

  • Tortas RIEŠUTŲ MAGIJA (vidutinis), 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Tortas RIEŠUTŲ MAGIJA (vidutinis), 1 kg

    17.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 17,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.1 kg 1.1kg

  • Ekol. obuolių ir špinatų tyrė SMUSHIE, 170 g
    -20%
    2
    04 €
    12,00 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. obuolių ir špinatų tyrė SMUSHIE, 170 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,00 €/kg

  • Ekolog. nerafinuot. rapsų aliejus EKKO, 500ml
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekolog. nerafinuot. rapsų aliejus EKKO, 500ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,98 €/l

  • Ožkų pieno sūris BRIE DELI Q, 110 g

    Ožkų pieno sūris BRIE DELI Q, 110 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,36 €/kg

  • Virta dešra KAKĖ MAKĖ, 320 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta dešra KAKĖ MAKĖ, 320 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,59 €/kg

  • Ek. r. vynas MAIA PRIMITIVO, 13,5 %, 0,75 l
    Ekologiškas Pagaminta Italijoje

    Ek. r. vynas MAIA PRIMITIVO, 13,5 %, 0,75 l

    7.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,72 €/l

  • Vitaminin. vanduo OSHEE su magniu +B6, 330 ml

    Vitaminin. vanduo OSHEE su magniu +B6, 330 ml

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,00 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Vit. vanduo OSHEE su vitam. ir miner., 330 ml

    Vit. vanduo OSHEE su vitam. ir miner., 330 ml

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,00 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Funkcinis gėrimas BEAUTY WATER AKVILĖ, 0,6 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Funkcinis gėrimas BEAUTY WATER AKVILĖ, 0,6 l

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,48 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai