Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Geltonasis kertuotis, vnt
    -20%
    4
    39 €
    4,39 €/vnt.
    Rinkis sveikiau

    Geltonasis kertuotis, vnt

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,49 €/vnt.

  • Ekol. spagečiai su pom., moc. MAMUKO, 190 g
    Ekologiškas

    Ekol. spagečiai su pom., moc. MAMUKO, 190 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,58 €/kg

  • Ekol. tyr. ORGANIX su kriauš. aviet. 100 g
    1
    45 €
    14,50 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. tyr. ORGANIX su kriauš. aviet. 100 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,90 €/kg

  • Šalavijas, 20 g
    -30%
    0
    69 €
    34,50 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šalavijas, 20 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,50 €/kg

  • Kačių ėdalas NUTRIBALANCE, lašiša, 8 x 85 g
    -25%
    4
    72 €
    6,94 €/kg

    Kačių ėdalas NUTRIBALANCE, lašiša, 8 x 85 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,25 €/kg

  • Rankšluostis ALMEDA, smėl., 70x140 cm

    Rankšluostis ALMEDA, smėl., 70x140 cm

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,99 €/vnt.

  • Virtos pien. BIOVELOS dešrelės, a. r., 520 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos pien. BIOVELOS dešrelės, a. r., 520 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,52 €/kg

  • Lukštenti grikiai RIMI FREE FROM, 375 g
    -25%
    1
    64 €
    3,28 €/kg
    Tinka veganams

    Lukštenti grikiai RIMI FREE FROM, 375 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,38 €/kg

  • Vaikų kūno. pr. LYCHEE & WATERM. HFK, 500 ml

    Vaikų kūno. pr. LYCHEE & WATERM. HFK, 500 ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/l

  • Universalus valiklis AJAX PEACH BLOSSOM, 1 l

    Universalus valiklis AJAX PEACH BLOSSOM, 1 l

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/l

  • Ind. plov. gelis MAYERI ALL IN ONE, 600 ml

    Ind. plov. gelis MAYERI ALL IN ONE, 600 ml

    8.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,48 €/l

  • Rankšluostis ALMEDA, raudonas 70x140 cm

    Rankšluostis ALMEDA, raudonas 70x140 cm

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,99 €/vnt.

  • Rankšluostis ALMEDA, žalias 50x100 cm

    Rankšluostis ALMEDA, žalias 50x100 cm

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/vnt.

  • Šunų skanėstai RANCHOS JERKIES su višt., 70 g
    1
    75 €
    25,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šunų skanėstai RANCHOS JERKIES su višt., 70 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,43 €/kg

  • Br. sk. plomb. be lakt. NYKŠTUKAS, 130ml/72g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Br. sk. plomb. be lakt. NYKŠTUKAS, 130ml/72g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,31 €/kg

  • Pieninio šokolado dražė DIABLO, 40 g
    -25%
    1
    27 €
    31,75 €/kg

    Pieninio šokolado dražė DIABLO, 40 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,25 €/kg

  • Dantų šep. ELMEX CARIES INTERDEN. SOFT, 1 vnt

    Dantų šep. ELMEX CARIES INTERDEN. SOFT, 1 vnt

    6.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,75 €/vnt.

  • Rutul. dezodor. moterims NIVEA DEFEND, 50 ml
    3
    79 €
    75,80 €/l

    Rutul. dezodor. moterims NIVEA DEFEND, 50 ml

    5.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 103,00 €/l

  • Rut. dezodor. vyrams NIVEA MEN DEFEND, 50 ml
    3
    79 €
    75,80 €/l

    Rut. dezodor. vyrams NIVEA MEN DEFEND, 50 ml

    5.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 103,00 €/l

  • Šaltai rūkytas saliamis RIMI SMART, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Šaltai rūkytas saliamis RIMI SMART, 100 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,90 €/kg

Filtrai

Filtrai