Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Gazuotas mineral. vanduo NABEGHLAVI, 0,5 l

    Gazuotas mineral. vanduo NABEGHLAVI, 0,5 l

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Nealk. alus KALNAPILIS LITE RASPBERRY, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealk. alus KALNAPILIS LITE RASPBERRY, 0,5 l

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šviesi duona su raugu, saulėgr. MORTA, 500 g

    Šviesi duona su raugu, saulėgr. MORTA, 500 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,30 €/kg

  • Kefyro sk. led. su liof. uog. ICETOPIA, 310 g
    4
    79 €
    15,45 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kefyro sk. led. su liof. uog. ICETOPIA, 310 g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,77 €/kg

  • Šv. pjaustyti arbūzai TASTE IT EASY, 250 g
    -20%
    2
    39 €
    9,56 €/kg

    Šv. pjaustyti arbūzai TASTE IT EASY, 250 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Žaislas dėlionė classic Trefl

    Žaislas dėlionė classic Trefl

    11.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,69 €/vnt.

  • Stovėjimo laikmatis, plastikinis

    Stovėjimo laikmatis, plastikinis

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/vnt.

  • Popierinių rankšluosčių laikiklis TORO

    Popierinių rankšluosčių laikiklis TORO

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,49 €/vnt.

  • Kačių ėdalas SHEBA MINI su mėsa, 6 x 50 g
    2
    39 €
    7,97 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kačių ėdalas SHEBA MINI su mėsa, 6 x 50 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,63 €/kg

  • KUNIGAIKŠČIŲ tamsusis alus GUBERNIJA, 6 %, 1l
    Pagaminta Lietuvoje

    KUNIGAIKŠČIŲ tamsusis alus GUBERNIJA, 6 %, 1l

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,65 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šoninės sk. kvietinis užkandis ESTRELLA, 110g
    1
    29 €
    11,73 €/kg

    Šoninės sk. kvietinis užkandis ESTRELLA, 110g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,64 €/kg

  • Mok. sąsiuv. linij. 2 klasei SMLT, 12 lapų
    Pagaminta Lietuvoje

    Mok. sąsiuv. linij. 2 klasei SMLT, 12 lapų

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,59 €/vnt.

  • Natų sąsiuvinis SULEMEES, A4, 16 lapų

    Natų sąsiuvinis SULEMEES, A4, 16 lapų

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,19 €/vnt.

  • Eklerai TIRAMISU, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Eklerai TIRAMISU, 1 kg

    11.19 € už kg
    Įprasta kaina: 13,99 €

    Kaina už vienetą: 11,19 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.4 kg 0.4kg

  • Plastilinas TOY COLOR, 12 spalvos

    Plastilinas TOY COLOR, 12 spalvos

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,69 €/vnt.

  • Pratybų sąsiuvin. langeliais CENTRUM, 12 pusl

    Pratybų sąsiuvin. langeliais CENTRUM, 12 pusl

    0.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,15 €/vnt.

  • Plastilinas CENTRUM 10 sp. 200 gr

    Plastilinas CENTRUM 10 sp. 200 gr

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,49 €/vnt.

  • Plastilinas CENTRUM 6 sp. 120 g

    Plastilinas CENTRUM 6 sp. 120 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,19 €/vnt.

  • Sąsiuvinis VILKAS, langeliais, 24 l.
    Pagaminta Lietuvoje

    Sąsiuvinis VILKAS, langeliais, 24 l.

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,69 €/vnt.

  • Maisto indeliai Keeeper, 1,25 l, 3 vnt., AW26
    2
    39 €
    0,80 €/vnt.

    Maisto indeliai Keeeper, 1,25 l, 3 vnt., AW26

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,33 €/vnt.

Filtrai

Filtrai