Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Marin. pomidorų puselės RIMI, 510 g / 310 g
    -25%
    1
    57 €
    5,06 €/kg

    Marin. pomidorų puselės RIMI, 510 g / 310 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,74 €/kg

  • Enčiladų prieskonių mišinys SANTA MARIA, 28 g

    Enčiladų prieskonių mišinys SANTA MARIA, 28 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 60,36 €/kg

  • Dušo želė DOVE PETAL SOFT, 450 ml
    5
    39 €
    11,98 €/l

    Dušo želė DOVE PETAL SOFT, 450 ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,76 €/l

  • Dušo želė DOVE GENTLE PAMPER, 450 ml
    5
    39 €
    11,98 €/l

    Dušo želė DOVE GENTLE PAMPER, 450 ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,76 €/l

  • Plaukų šamp. LOREAL ELSEVE GROWTH F. 200 ml

    Plaukų šamp. LOREAL ELSEVE GROWTH F. 200 ml

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,95 €/l

  • Plaukų šamp. LOREAL ELSEVE ARGININE, 250 ml
    3
    69 €
    14,76 €/l

    Plaukų šamp. LOREAL ELSEVE ARGININE, 250 ml

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,56 €/l

  • Skanuk. šunų trenir. eln., kalak. PD, 150 g

    Skanuk. šunų trenir. eln., kalak. PD, 150 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,60 €/kg

  • Pranc. SUSLAVIČIAUS garstyčios su sald., 200g

    Pranc. SUSLAVIČIAUS garstyčios su sald., 200g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Van. sk. soj. gėrimas su kalc. vit. ALPRO, 1l
    Be glitimo

    Van. sk. soj. gėrimas su kalc. vit. ALPRO, 1l

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,79 €/l

  • Gl. varškės sūrelis BANANINIS NYKŠTUKAS, 45 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Gl. varškės sūrelis BANANINIS NYKŠTUKAS, 45 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Šviežiai supjaustyti kiviai 250g
    -20%
    2
    39 €
    9,56 €/kg

    Šviežiai supjaustyti kiviai 250g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Kons. šun. ANIMONDA, jaut., kalak., 150 g
    1
    09 €
    7,27 €/kg

    Kons. šun. ANIMONDA, jaut., kalak., 150 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,60 €/kg

  • Vištienos sultinys MAGGI su krap. petr., 80 g
    0
    55 €
    6,88 €/kg

    Vištienos sultinys MAGGI su krap. petr., 80 g

    0.93 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,63 €/kg

  • Sūrio užkandis GRANAROLO, kar. svog. sk. 24 g

    Sūrio užkandis GRANAROLO, kar. svog. sk. 24 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 66,25 €/kg

  • Ožkų pieno sūris EKTE GEITOST TINE, 33%, 250g

    Ožkų pieno sūris EKTE GEITOST TINE, 33%, 250g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,96 €/kg

  • Knyga LIETUVOS PAUKŠČIAI
    Pagaminta Lietuvoje

    Knyga LIETUVOS PAUKŠČIAI

    20.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,09 €/vnt.

  • Ožkų p. sūris su ananas. EL PASTOR, 58%, 100g

    Ožkų p. sūris su ananas. EL PASTOR, 58%, 100g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,90 €/kg

  • Marin. kiaul. šonin. pjausniai ISPANIJA, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Marin. kiaul. šonin. pjausniai ISPANIJA, 1 kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Česnakinis padažas AIOLI FELIX, 335 ml

    Česnakinis padažas AIOLI FELIX, 335 ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,44 €/kg

  • Alus VOLFAS ENGELMAN ICE, 4,5 %, 0,33 l

    Alus VOLFAS ENGELMAN ICE, 4,5 %, 0,33 l

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,09 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai