Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Alus RAUDONŲ PLYTŲ PENKI MAZGAI, 5,0 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus RAUDONŲ PLYTŲ PENKI MAZGAI, 5,0 %, 0,5 l

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Skyst. muilas PALMOLIVE BL. ORCHID,500ml
    2
    99 €
    5,98 €/l

    Skyst. muilas PALMOLIVE BL. ORCHID,500ml

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,78 €/l

  • Makaronai SUN YAN KIMCHI skonio, 65 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Makaronai SUN YAN KIMCHI skonio, 65 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,69 €/kg

  • Česn. ir krevečių sk. makaronai SUN YAN, 65 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Česn. ir krevečių sk. makaronai SUN YAN, 65 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,23 €/kg

  • Šalta ugnelė skaičius 6 TRIPLEX

    Šalta ugnelė skaičius 6 TRIPLEX

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,29 €/vnt.

  • Teptukų rinkinys CENTRUM, Nr. 8; 10; 12, 3vnt

    Teptukų rinkinys CENTRUM, Nr. 8; 10; 12, 3vnt

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,49 €/vnt.

  • Ekolog. skalbimo kempinės VIGO!, 3 vnt

    Ekolog. skalbimo kempinės VIGO!, 3 vnt

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,73 €/vnt.

  • Servet.RIMI SMART, 33 x 33 cm, 50 vnt.

    Servet.RIMI SMART, 33 x 33 cm, 50 vnt.

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,02 €/vnt.

  • Servet. RIMI SMART, 33 x 33 cm, 50 vnt.

    Servet. RIMI SMART, 33 x 33 cm, 50 vnt.

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,02 €/vnt.

  • Alus KAYAKI, 4,7 %, 0,5 l

    Alus KAYAKI, 4,7 %, 0,5 l

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Tirp. kavos gėrimas MACCOFFE STRONG 3in1, 20g

    Tirp. kavos gėrimas MACCOFFE STRONG 3in1, 20g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,50 €/kg

  • Riešutų ir dž. uogų mišinys harmonijai, 40 g

    Riešutų ir dž. uogų mišinys harmonijai, 40 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,75 €/kg

  • Negazuotas mineralinis vanduo TERVETE, 1,5 l
    0
    49 €
    0,33 €/l

    Negazuotas mineralinis vanduo TERVETE, 1,5 l

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Skrudintos kavos pupelės RIMI, 1 kg
    -25%
    14
    99 €
    14,99 €/kg

    Skrudintos kavos pupelės RIMI, 1 kg

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,99 €/kg

  • Aviž. dribsn. batonėlis AXA su šokoladu, 30 g

    Aviž. dribsn. batonėlis AXA su šokoladu, 30 g

    0.50 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,67 €/kg

  • Alus BEAR&BOAR MANGO PAS. FR. 5,0 %, 0,44 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus BEAR&BOAR MANGO PAS. FR. 5,0 %, 0,44 l

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,34 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Dantų siūlas WOOM WHITE+, 30 m

    Dantų siūlas WOOM WHITE+, 30 m

    5.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,20 €/m

  • Krienai SUSLAVIČIAUS, 140 g

    Krienai SUSLAVIČIAUS, 140 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,36 €/kg

  • Džiovinti kokoso gabalėliai ALIS CO, 200 g

    Džiovinti kokoso gabalėliai ALIS CO, 200 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,95 €/kg

  • Oro gaiviklis ELIX FLOWERS, 400 ml

    Oro gaiviklis ELIX FLOWERS, 400 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/l

Filtrai

Filtrai