Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ožkų p. sūris LANDANA su kalen. ir ožr. 200 g
    Be laktozės Tinka vegetarams

    Ožkų p. sūris LANDANA su kalen. ir ožr. 200 g

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,95 €/kg

  • Miltų mišinys šok. keksiukams MALSENA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltų mišinys šok. keksiukams MALSENA, 400 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,97 €/kg

  • Meksikietiško stiliaus vištiena FROSTA, 450 g

    Meksikietiško stiliaus vištiena FROSTA, 450 g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,42 €/kg

  • Azijietiška vištiena FROSTA WOK, 450 g

    Azijietiška vištiena FROSTA WOK, 450 g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,42 €/kg

  • Vegan. augal. produktas GOURMET GREEN, 150 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Vegan. augal. produktas GOURMET GREEN, 150 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,60 €/kg

  • Skustuvo galvutės GILLETTE FUSION 8 vnt.
    29
    99 €
    3,75 €/vnt.

    Skustuvo galvutės GILLETTE FUSION 8 vnt.

    42.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,37 €/vnt.

  • Obuol. kriauš. av. sultys S. BY RIMI, 500 ml
    -20%
    2
    39 €
    4,78 €/l
    Rinkis sveikiau

    Obuol. kriauš. av. sultys S. BY RIMI, 500 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Griet. ir papr. sk. trašk. ESTRELLA, 115 g

    Griet. ir papr. sk. trašk. ESTRELLA, 115 g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,30 €/kg

  • Knyga KAPT KAPT KAPT MIESTE
    Pagaminta Lietuvoje

    Knyga KAPT KAPT KAPT MIESTE

    11.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,49 €/vnt.

  • Kvapieji pipirai RIMI SMART, 12 g
    Gera kaina kasdien

    Kvapieji pipirai RIMI SMART, 12 g

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,17 €/kg

  • Vaisinė arbata LOYD, apelsinų skonio, 20 vnt.

    Vaisinė arbata LOYD, apelsinų skonio, 20 vnt.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,95 €/kg

  • Servetėlės ​​„Jungle“ 33x33cm 20vnt

    Servetėlės ​​„Jungle“ 33x33cm 20vnt

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,10 €/vnt.

  • Tortų žvakutės 20vnt

    Tortų žvakutės 20vnt

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,08 €/vnt.

  • Pop. kepuraitės sidabrinės

    Pop. kepuraitės sidabrinės

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,35 €/vnt.

  • Sk. muilo pap. PALMOLIVE OLIVE MILK, 1 l
    4
    19 €
    4,19 €/l

    Sk. muilo pap. PALMOLIVE OLIVE MILK, 1 l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,99 €/l

  • Ananasų nektaras GRANINI SELECTION, 0,75 l
    2
    39 €
    3,19 €/l

    Ananasų nektaras GRANINI SELECTION, 0,75 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kietasis sūris ROKIŠKIO GRAND, 37 %, 1 kg
    15
    43 €
    15,43 €/kg
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Kietasis sūris ROKIŠKIO GRAND, 37 %, 1 kg

    19.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 19,29 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.45 kg 0.45kg

  • Grietinėlės skonio zefyrai LAIMA, 200 g
    2 ir daugiau
    -30%
    1
    39 €
    1,99 €
    6,95 €/kg

    Grietinėlės skonio zefyrai LAIMA, 200 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Rinkinys Kokteilinė PLAY DOH F9142

    Rinkinys Kokteilinė PLAY DOH F9142

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,99 €/vnt.

  • HENRY WESTONS sidras MEDIUM SWEET, 4,5%, 0,5l

    HENRY WESTONS sidras MEDIUM SWEET, 4,5%, 0,5l

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai