Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Šluostės salonui GLOSS Lemon
    -40%
    1
    49 €
    1,49 €/vnt.

    Šluostės salonui GLOSS Lemon

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,49 €/vnt.

  • Batonėlis su karamele FLAPJACK, 60 g
    -20%
    1
    35 €
    22,50 €/kg
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno

    Batonėlis su karamele FLAPJACK, 60 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,17 €/kg

  • Batonėlis su ananasais FLAPJACK, 60 g
    -20%
    1
    35 €
    22,50 €/kg
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be glitimo

    Batonėlis su ananasais FLAPJACK, 60 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,17 €/kg

  • Peilių peilis TRAMONTINA POLYWOOD 7cm

    Peilių peilis TRAMONTINA POLYWOOD 7cm

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,59 €/vnt.

  • Plastikinis indas, 1 l

    Plastikinis indas, 1 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/vnt.

  • Greipfr.sk.al.kokteilis GUBERNIJA, 2,5%, 0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Greipfr.sk.al.kokteilis GUBERNIJA, 2,5%, 0,5l

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Lašiša sumušt. su grilio prieskon. KKF, 280 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lašiša sumušt. su grilio prieskon. KKF, 280 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,96 €/kg

  • Negazuot. gėrimas Vitamin Well Hydrate, 500ml
    2
    09 €
    4,18 €/l

    Negazuot. gėrimas Vitamin Well Hydrate, 500ml

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kavos kapsulės AROMA GOLD RISTRETTO,52 g

    Kavos kapsulės AROMA GOLD RISTRETTO,52 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Žalioji arbata MAMOS BRAŠKIŲ, 50 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žalioji arbata MAMOS BRAŠKIŲ, 50 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,80 €/kg

  • Šok. skon. dribsn. rut. NESTLE NESQUIK, 375 g

    Šok. skon. dribsn. rut. NESTLE NESQUIK, 375 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,64 €/kg

  • Cinam. sk. dribsniai NESTLE CINI MINIS, 375 g

    Cinam. sk. dribsniai NESTLE CINI MINIS, 375 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,64 €/kg

  • Dribsn. su šok. ir karam. NESTLE LION, 400 g

    Dribsn. su šok. ir karam. NESTLE LION, 400 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Deserto lėkštė KERAMIKA, kreminė, 21 cm
    -30%
    2
    09 €
    2,09 €/vnt.

    Deserto lėkštė KERAMIKA, kreminė, 21 cm

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/vnt.

  • Skrudinta gilių kava DVARO KAVOS, 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Skrudinta gilių kava DVARO KAVOS, 100g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 79,90 €/kg

  • Servetėlės PAW 33x33cm 3-sluoksnių 20vnt

    Servetėlės PAW 33x33cm 3-sluoksnių 20vnt

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,25 €/vnt.

  • Rož.s.v. MAISON CASTEL Rose, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Rož.s.v. MAISON CASTEL Rose, 0,75l

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,65 €/l

  • Vienk.skust.vyr. ALMEDA,2peiliukai,5vnt
    -25%
    0
    74 €
    0,15 €/vnt.
    Gera kaina kasdien

    Vienk.skust.vyr. ALMEDA,2peiliukai,5vnt

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,20 €/vnt.

  • Žurnalas OHO POPUL. PANORAMIN. KRYŽIAŽODŽIAI
    Pagaminta Lietuvoje

    Žurnalas OHO POPUL. PANORAMIN. KRYŽIAŽODŽIAI

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,09 €/vnt.

  • Žurnalas OHO MAXI! IŠBRAUKYMAI IR DĖLION
    Pagaminta Lietuvoje

    Žurnalas OHO MAXI! IŠBRAUKYMAI IR DĖLION

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,49 €/vnt.

Filtrai

Filtrai