Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Šluota su rankena TONKITA

    Šluota su rankena TONKITA

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,99 €/vnt.

  • Sausainiai TASTE STORY LARGO, 650 g

    Sausainiai TASTE STORY LARGO, 650 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,68 €/kg

  • Kiet. sūris ENTERMONT GRUYERE, 47 %, 200 g

    Kiet. sūris ENTERMONT GRUYERE, 47 %, 200 g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,95 €/kg

  • Traškučiai su mėlyn.sūriu, JERSIKA'S, 90 g

    Traškučiai su mėlyn.sūriu, JERSIKA'S, 90 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,89 €/kg

  • Praus. gelis ALMEDA LAB intym. hig., 200 ml
    2 ir daugiau
    -40%
    1
    79 €
    2,99 €
    8,95 €/l

    Praus. gelis ALMEDA LAB intym. hig., 200 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/l

  • Jautiena guliašui, atšaldyta Rimi 400g

    Jautiena guliašui, atšaldyta Rimi 400g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,97 €/kg

  • Šviesi raikyta duona RIMI, 800 g
    -25%
    1
    12 €
    1,40 €/kg

    Šviesi raikyta duona RIMI, 800 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,86 €/kg

  • TIKRA juoda duona su kmynais, 500 g

    TIKRA juoda duona su kmynais, 500 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,58 €/kg

  • Sušiai CALIFORNIA, 200g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sušiai CALIFORNIA, 200g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,95 €/kg

  • Tortas Rafaela, 0,4 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Tortas Rafaela, 0,4 kg

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,72 €/kg

  • Gaivusis gėrimas FANTA LEMON ZERO, 500 ml

    Gaivusis gėrimas FANTA LEMON ZERO, 500 ml

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šokolado skonio bandelės, 250 g

    Šokolado skonio bandelės, 250 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,60 €/kg

  • Hig. pak. BELLA PERFECTA PURE NORMAL, 20 vnt
    2 ir daugiau
    -40%
    1
    97 €
    3,29 €
    0,10 €/vnt.

    Hig. pak. BELLA PERFECTA PURE NORMAL, 20 vnt

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,16 €/vnt.

  • Kačių ėd. BRIT PREMIUM BY NATURE, žuv. 400 g
    -25%
    2
    24 €
    5,60 €/kg

    Kačių ėd. BRIT PREMIUM BY NATURE, žuv. 400 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Atitirp. neskr. europ. stintos su g. 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Atitirp. neskr. europ. stintos su g. 500 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,98 €/kg

  • Tamsus romas EL GALIPOTE, 40%, 0,7 l

    Tamsus romas EL GALIPOTE, 40%, 0,7 l

    17.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,70 €/l

  • Gaz. kriaušių sidras SOMERSBY, 4,5 %, 1l, PET

    Gaz. kriaušių sidras SOMERSBY, 4,5 %, 1l, PET

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Virta DAKTARIŠKA dešra su jautiena, a.r.,500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta DAKTARIŠKA dešra su jautiena, a.r.,500g

    3.09 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,09 €

    Kaina už vienetą: 6,18 €/kg

  • Spirit.gėr.LUXARDO APERITIVO, 11 %, 0,7 l
    Pagaminta Italijoje

    Spirit.gėr.LUXARDO APERITIVO, 11 %, 0,7 l

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,41 €/l

  • UTENOS alus AUKSINIS, 5 %, 0,568 l x 4 vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    UTENOS alus AUKSINIS, 5 %, 0,568 l x 4 vnt.

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,20 €/l

    Užstatas už tarą: 0,40 €

Filtrai

Filtrai