Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Skan. šunims BRIT CARE CRACKER, ėriena, 200 g
    -25%
    2
    99 €
    14,95 €/kg

    Skan. šunims BRIT CARE CRACKER, ėriena, 200 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,95 €/kg

  • Saldainių rinkinys HALLOWEEN, 140 g
    3
    19 €
    22,79 €/kg

    Saldainių rinkinys HALLOWEEN, 140 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,50 €/kg

  • Dantų šepetėlis COLGATE HARRY POTTER, 2 vnt.
    2
    19 €
    1,10 €/vnt.

    Dantų šepetėlis COLGATE HARRY POTTER, 2 vnt.

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,00 €/vnt.

  • Ledinukai ant pagaliuko FIZZY MONSTER, 40 g
    1
    39 €
    34,75 €/kg

    Ledinukai ant pagaliuko FIZZY MONSTER, 40 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,75 €/kg

  • Ekologiška tyrelė MARMALUZI, 6 mėn., 90 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiška tyrelė MARMALUZI, 6 mėn., 90 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,67 €/kg

  • Daugiagr. košė ir mang. ELFIK, 6 mėn., 110 g
    Be pieno Be laktozės

    Daugiagr. košė ir mang. ELFIK, 6 mėn., 110 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,82 €/kg

  • Skalbimo gelis AT HOME COLOR, 1,5 l

    Skalbimo gelis AT HOME COLOR, 1,5 l

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,33 €/l

  • Ledinukų sk. gėrimas su saldik. OMG, 265 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Ledinukų sk. gėrimas su saldik. OMG, 265 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,28 €/l

  • Gaz. gėrimas su saldikl. FANTA LYCHEE, 330 ml

    Gaz. gėrimas su saldikl. FANTA LYCHEE, 330 ml

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,73 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Granatų skon. gėrimas su saldikl. RASA, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Granatų skon. gėrimas su saldikl. RASA, 1,5 l

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,23 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Bulvių traškuč. paprikos sk. LORENZ, 175 g
    2
    29 €
    13,09 €/kg

    Bulvių traškuč. paprikos sk. LORENZ, 175 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,23 €/kg

  • Džiovinti persimonai FAMILY GARDEN, 100 g
    -20%
    2
    15 €
    21,50 €/kg

    Džiovinti persimonai FAMILY GARDEN, 100 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,90 €/kg

  • Ferm. šaltalank. gėrimas CANNUMO GĖRIS, 500ml
    Be cukraus Pagaminta Lietuvoje

    Ferm. šaltalank. gėrimas CANNUMO GĖRIS, 500ml

    18.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Raud. sausas vynas B.MONTALTO PASSIVENTO,3l
    Tinka veganams Pagaminta Italijoje

    Raud. sausas vynas B.MONTALTO PASSIVENTO,3l

    29.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,00 €/l

  • Kalakutienos KAPSŲ kep. dešrelės VOILA, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kalakutienos KAPSŲ kep. dešrelės VOILA, 500 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,58 €/kg

  • Saus. ėd.PURINA ONE MINI SENSITIVE,1,5kg
    -25%
    7
    49 €
    4,99 €/kg

    Saus. ėd.PURINA ONE MINI SENSITIVE,1,5kg

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,66 €/kg

  • S.ėd.suaug.šun. PURINA ONE MINI su jaut.1,5kg
    -25%
    7
    49 €
    4,99 €/kg

    S.ėd.suaug.šun. PURINA ONE MINI su jaut.1,5kg

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,66 €/kg

  • Pietų dėžutė CURVER, 600+300ml, žalia

    Pietų dėžutė CURVER, 600+300ml, žalia

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,99 €/vnt.

  • Mažas ŽEMAIČIŲ šakotis, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Mažas ŽEMAIČIŲ šakotis, 1 kg

    14.99 € už kg
    Įprasta kaina: 18,99 €

    Kaina už vienetą: 14,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Kavos kaps. NESCAFE GRANDE INTENSO, 132,8 g
    5
    81 €
    0,36 €/vnt.

    Kavos kaps. NESCAFE GRANDE INTENSO, 132,8 g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/vnt.

Filtrai

Filtrai