Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Lašišos paštetas ZIGMAS,  85 g

    Lašišos paštetas ZIGMAS,  85 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,41 €/kg

  • Balt. batonėlis pien. šok. gab. MURPH, 35 g
    -25%
    0
    59 €
    16,86 €/kg

    Balt. batonėlis pien. šok. gab. MURPH, 35 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Skrudintos saulėgrąžų sėklos MONARCH, 100 g

    Skrudintos saulėgrąžų sėklos MONARCH, 100 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,50 €/kg

  • Riešutų ir dž. vaisių mišinys GOURMIX, 100 g

    Riešutų ir dž. vaisių mišinys GOURMIX, 100 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,90 €/kg

  • Sausk. SALLING FRI MAXI, 4 d. 7–18kg, 50 vnt.
    -25%
    7
    49 €
    0,15 €/vnt.

    Sausk. SALLING FRI MAXI, 4 d. 7–18kg, 50 vnt.

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,20 €/vnt.

  • Kramt. lazdelės šunims SALLING, 2 vnt., 80 g
    -25%
    1
    72 €
    21,50 €/kg

    Kramt. lazdelės šunims SALLING, 2 vnt., 80 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,63 €/kg

  • Piešt. dezodor. DOVE POWDER, 48 val. 50 ml
    3
    19 €
    63,80 €/l

    Piešt. dezodor. DOVE POWDER, 48 val. 50 ml

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 95,80 €/l

  • Daugkart.naud.šaukšt. RIMI, juodi,10vnt.

    Daugkart.naud.šaukšt. RIMI, juodi,10vnt.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,20 €/vnt.

  • S. kačių ėdal. FRISKIES ADULT, su višt. 800 g

    S. kačių ėdal. FRISKIES ADULT, su višt. 800 g

    3.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,81 €/kg

  • Kačių ėd. FRISKIES, jaut., višt., darž. 800 g

    Kačių ėd. FRISKIES, jaut., višt., darž. 800 g

    3.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,81 €/kg

  • Džiovintas sūris RITA DIRVINIENĖ, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Džiovintas sūris RITA DIRVINIENĖ, 200 g

    4.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 5,99 €

    Kaina už vienetą: 24,95 €/kg

  • Sald. kond. avižų gėrim. NATURE'S CHARM, 320g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Sald. kond. avižų gėrim. NATURE'S CHARM, 320g

    3.19 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,89 €

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Valg. ledai MAGNUM LE PISTACHE, 115 ml / 82 g
    1
    79 €
    21,83 €/kg

    Valg. ledai MAGNUM LE PISTACHE, 115 ml / 82 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,46 €/kg

  • Miltų miš. belg. vafliams CITY TASTE, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltų miš. belg. vafliams CITY TASTE, 400 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,47 €/kg

  • Saldaus pieno sūris GSŪRIS, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldaus pieno sūris GSŪRIS, 1 kg

    16.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 16,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • BBQ padažas SANTA MARIA SMOKEY HICKORY, 345 g

    BBQ padažas SANTA MARIA SMOKEY HICKORY, 345 g

    4.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,32 €/kg

  • Sviest. kąsneliai su pel. sūriu MOMENZA, 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sviest. kąsneliai su pel. sūriu MOMENZA, 100g

    1.91 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,39 €

    Kaina už vienetą: 19,10 €/kg

  • Vais. av. gran. sk. arbata TWININGS, 20 x 2 g
    3
    59 €
    89,75 €/kg

    Vais. av. gran. sk. arbata TWININGS, 20 x 2 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 149,75 €/kg

  • Vais. br. mangų sk. arbata TWININGS, 20 x 2 g
    3
    59 €
    89,75 €/kg

    Vais. br. mangų sk. arbata TWININGS, 20 x 2 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 149,75 €/kg

  • Kiet. sūris ENTERMONT GRUYERE, 47 %, 200 g

    Kiet. sūris ENTERMONT GRUYERE, 47 %, 200 g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,95 €/kg

Filtrai

Filtrai