Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Daugkart.naud.šaukšt. RIMI, juodi,10vnt.

    Daugkart.naud.šaukšt. RIMI, juodi,10vnt.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,20 €/vnt.

  • S. kačių ėdal. FRISKIES ADULT, su višt. 800 g

    S. kačių ėdal. FRISKIES ADULT, su višt. 800 g

    3.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,81 €/kg

  • Kačių ėd. FRISKIES, jaut., višt., darž. 800 g

    Kačių ėd. FRISKIES, jaut., višt., darž. 800 g

    3.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,81 €/kg

  • Džiovintas sūris RITA DIRVINIENĖ, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Džiovintas sūris RITA DIRVINIENĖ, 200 g

    4.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 5,99 €

    Kaina už vienetą: 24,95 €/kg

  • Sald. kond. avižų gėrim. NATURE'S CHARM, 320g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Sald. kond. avižų gėrim. NATURE'S CHARM, 320g

    3.19 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,89 €

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Valg. ledai MAGNUM LE PISTACHE, 115 ml / 82 g
    1
    79 €
    21,83 €/kg

    Valg. ledai MAGNUM LE PISTACHE, 115 ml / 82 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,46 €/kg

  • Miltų miš. belg. vafliams CITY TASTE, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltų miš. belg. vafliams CITY TASTE, 400 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,47 €/kg

  • Saldaus pieno sūris GSŪRIS, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldaus pieno sūris GSŪRIS, 1 kg

    16.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 16,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • BBQ padažas SANTA MARIA SMOKEY HICKORY, 345 g

    BBQ padažas SANTA MARIA SMOKEY HICKORY, 345 g

    4.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,32 €/kg

  • Sviest. kąsneliai su pel. sūriu MOMENZA, 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sviest. kąsneliai su pel. sūriu MOMENZA, 100g

    1.91 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,39 €

    Kaina už vienetą: 19,10 €/kg

  • Vais. av. gran. sk. arbata TWININGS, 20 x 2 g
    3
    59 €
    89,75 €/kg

    Vais. av. gran. sk. arbata TWININGS, 20 x 2 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 149,75 €/kg

  • Vais. br. mangų sk. arbata TWININGS, 20 x 2 g
    3
    59 €
    89,75 €/kg

    Vais. br. mangų sk. arbata TWININGS, 20 x 2 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 149,75 €/kg

  • Kiet. sūris ENTERMONT GRUYERE, 47 %, 200 g

    Kiet. sūris ENTERMONT GRUYERE, 47 %, 200 g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,95 €/kg

  • Aud. mink. MAYERI ROYAL ELEGANCE HYPOAL. 2 l

    Aud. mink. MAYERI ROYAL ELEGANCE HYPOAL. 2 l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,50 €/l

  • Jautienos sultinys GALLINA BLANCA, 8 vnt 80 g

    Jautienos sultinys GALLINA BLANCA, 8 vnt 80 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,13 €/kg

  • Konstrukt. MAGNA-TILES MICROMAGS, 244026

    Konstrukt. MAGNA-TILES MICROMAGS, 244026

    29.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,99 €/vnt.

  • Tirpi įv. vaisių skonio arbata EKLAND, 350 g

    Tirpi įv. vaisių skonio arbata EKLAND, 350 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,40 €/kg

  • Energ. gėr. MONSTER ULTRA FANTASY RUBY, 0,5 l

    Energ. gėr. MONSTER ULTRA FANTASY RUBY, 0,5 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sūrio skon. kukurūzų traškučiai DORITOS, 90 g
    1
    39 €
    15,44 €/kg

    Sūrio skon. kukurūzų traškučiai DORITOS, 90 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,11 €/kg

  • Griet. sk. kukurūzų traškučiai DORITOS, 90 g
    1
    39 €
    15,44 €/kg

    Griet. sk. kukurūzų traškučiai DORITOS, 90 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,11 €/kg

Filtrai

Filtrai