Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Gaivusis gėrimas POMEGRANATE SUN365, 330 ml
    2
    39 €
    7,24 €/l

    Gaivusis gėrimas POMEGRANATE SUN365, 330 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,06 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Nealkoholinis granatų vynas VORUTA, 0,75 l
    4
    19 €
    5,59 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealkoholinis granatų vynas VORUTA, 0,75 l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,32 €/l

  • Maiš. škot. viskis MAC CALLISTER, 40 %, 0,7 l

    Maiš. škot. viskis MAC CALLISTER, 40 %, 0,7 l

    16.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,70 €/l

  • Guminukai MINI MOCHIS FINI, 90 g

    Guminukai MINI MOCHIS FINI, 90 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,33 €/kg

  • Obuolių kriaušių užkandis BOB SNAIL, 20 g

    Obuolių kriaušių užkandis BOB SNAIL, 20 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 64,50 €/kg

  • Gaz. braškių skonio vanduo RASA LIGHT, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz. braškių skonio vanduo RASA LIGHT, 1,5 l

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • TIKRA juoda duona su kmynais, 500 g

    TIKRA juoda duona su kmynais, 500 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,58 €/kg

  • Braziliški riešutai ZELTA RIEKSTS, 100 g

    Braziliški riešutai ZELTA RIEKSTS, 100 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,90 €/kg

  • Konstr. LEGO Gėlių Kioskas Su Rožėmis 30721

    Konstr. LEGO Gėlių Kioskas Su Rožėmis 30721

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Hig. pak. BELLA PERFECTA PURE NORMAL, 20 vnt
    2 ir daugiau
    -40%
    1
    97 €
    3,29 €
    0,10 €/vnt.

    Hig. pak. BELLA PERFECTA PURE NORMAL, 20 vnt

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,16 €/vnt.

  • Turistų pusryčiai iš kiaulien. BIOVELA, 240 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Turistų pusryčiai iš kiaulien. BIOVELA, 240 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,96 €/kg

  • Batonėlis KIT KAT 4 FINGER WHITE, 41,5 g

    Batonėlis KIT KAT 4 FINGER WHITE, 41,5 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,33 €/kg

  • Saus. su braškių skonio įdaru DOMINO, 175 g
    1
    69 €
    9,66 €/kg

    Saus. su braškių skonio įdaru DOMINO, 175 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,51 €/kg

  • Lašišos paštetas ZIGMAS,  85 g

    Lašišos paštetas ZIGMAS,  85 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,41 €/kg

  • Balt. batonėlis pien. šok. gab. MURPH, 35 g

    Balt. batonėlis pien. šok. gab. MURPH, 35 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Riešutų ir dž. vaisių mišinys GOURMIX, 100 g

    Riešutų ir dž. vaisių mišinys GOURMIX, 100 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,90 €/kg

  • Sausk. SALLING FRI MAXI, 4 d. 7–18kg, 50 vnt.
    7
    99 €
    0,16 €/vnt.

    Sausk. SALLING FRI MAXI, 4 d. 7–18kg, 50 vnt.

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,20 €/vnt.

  • Kramt. lazdelės šunims SALLING, 2 vnt., 80 g
    1
    59 €
    19,88 €/kg

    Kramt. lazdelės šunims SALLING, 2 vnt., 80 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,63 €/kg

  • Piešt. dezodor. DOVE POWDER, 48 val. 50 ml
    3
    19 €
    63,80 €/l

    Piešt. dezodor. DOVE POWDER, 48 val. 50 ml

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 95,80 €/l

  • Skrudintos saulėgrąžų sėklos MONARCH, 100 g

    Skrudintos saulėgrąžų sėklos MONARCH, 100 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,50 €/kg

Filtrai

Filtrai